Skocz do zawartości

Onkyo A-8015 - zamiar kupna + kolumny.


PSV !!!

Recommended Posts

Przymierzam się do kupna wzmacniacza Onkyo A-8015, wcześniej miałem Onkyo A-8220, lecz musiałem sprzedać. Używałem z nim głośników o mocy 20 WAT z wieży Sony. Dźwięk z tego wzmaczniacza bardzo mi się podobał, był ciepły i przyjemny w odsłuchu. Słucham bardzo różne gatunki muzyki i nie narzekałem. Jak jest z tym, ktoś coś wie, miał go czy porównywalnie gra co mój poprzednik, bo wiadomo nie wszystkie wzmacniacze jednej firmy tak samo grają. Teraz będę podłączał do niego kolumny: Tonsil Space '86.

 

ps. W ogóle czy warto te "spejsy" regenerować? Wyszło by mnie to 90-120 zł. Różne to opinie o tych kolumnach słyszałem. Do wymiany w moich (co znalazłem na strychu) są zawieszenia.

Jak nie space 86' to i tak zmienił bym sobie te moje soniacze od wieży na coś lepszego. Nie musi to być nie wiadomo jaki przeskok. Zastanawiam się między dwoma kandydatami:

- Magnat Sonobull 40

- Technics SB-F920

Obie w podobnej cenie.

 

 

Edytowano przez PSV !!!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana funduszy. Okazuję się, że te moje głośniki (bo w końcu znalazłem dokładnie jaki to model, na moich nie na nalepek, kiedyś coś znalazłem ale okazało się, że to było błędne. One wcale nie mają 20 WAT, a https://goo.gl/iQnLPX)

Wzmak do 300zł, wiadomo, jak taniej będzie tym lepiej ; )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Spaliły mi się końcówki mocy w mojej starutkiej wieży Sony LBT-D105 którą używałem po tym jak się musiałem pozbyć mojego Onkyo. Ich wymiana jest nieopłacalna.

Potrzebuje teraz coś do 100zł, bo 300-400zł stówki które planuje na wzmacniacz wydać nie mam teraz, a jakiś napęd do moich kolumn muszę mieć. > https://i.imgur.com/WnhP1LS.jpg

Póki co znalazłem dwóch wybranków. Może ktoś coś wie o tych sprzętach, doradzi. Może ktoś z was forumowiczów ma jakiś sprzęt zbędny w tej cenie który by mi dobrze służył.

Wybranki o których wspomniałem to: Sony TA-F190 i Sony TA-AX3.

Edytowano przez PSV !!!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...