Skocz do zawartości

Głośniki podłogowe


Tomasz86

Recommended Posts

Ja w pomieszczeniu 16 metrów mam kolumny odsunięte ponad metr od każdej ściany, i tak, jest to mój w pełni funkcjonalny salon. ;)

Wszystko zależy od tego, jak ustawne jest pomieszczenie, i przede wszystkim jak sobie rozplanujesz przestrzeń. Nie mówię, żeby od razu rozstawiać metr od ścian, ale z całą pewnością dałoby się u Ciebie ogarnąć tyle miejsca, żeby nie dosuwać kolumn na styk do ściany.

Jeżeli faktycznie nie ma ratunku, to mam też specjalną ofertę dla Ciebie, Indiana Line Tesi 560 Cherry z bas refleksem z przodu, w cenie Noty 550X.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt wypożyczam, nic się nie zmieniło. Nie chcę tylko wysyłać kolumn na odsłuchy, często są bez oryginalnych kartonów i jest to spore ryzyko. Zawsze jednak proponuję przyjechać i zabrać kolumny do siebie na dzień lub dwa żeby je odsłuchać na spokojnie w swoim pomieszczeniu. Jest też możliwość wymiany sprzętu po jakimś czasie, nigdy z tym nie robię problemów. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Pumpurek napisał:

Jak mogę zmienić opcję na "branża"?

 

Jak to zwykle bywa  na forach : Napisz na PW do Administratora (Redakcja Audio) z prośbą o zmianę statusu na BRANŻA i już.

Poza tym na naszym Forum jest przyjęte, że nie reklamuje się własnych aukcji - choć w przypadku BRANŻY to zazwyczaj firmy polecają to, co mają na składzie, a nie wyroby konkurencyjnych firm B|

Pozdrawiam
PS. Witaj na Forum AUDIO

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...