Skocz do zawartości

Radio Internetowe + głośnik bluetooth


yenegirepe

Recommended Posts

Witam,

szukam dla siebie "radia internetowego", będzie to moje pierwsze urządzenie tego typu. Chciałbym zapytać bardziej doświadczonych użytkowników, czy istnieją radia które umożliwiają podpięcie do nich głośnika bezprzewodowego bluetooth? W opisach przewija się informacja o możliwości sparowania radia i telefonu (transmisja z telefonu do radia jak rozumiem), ale nie mogę się doszukać informacji o wysyłaniu sygnału do głośników bezprzewodowych z radia. Czy każde radio internetowe z modułem bluetooth na to pozwala?

Wiem, że istnieje produkt Yamaha MusicCast, ale chciałbym coś bardziej budżetowego. Chcę tylko transmitować muzykę z radia w kuchni do innego pokoju gdzie będzie głośnik bezprzewodowy.

Dziękuję za pomoc.

Edytowano przez yenegirepe
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale chyba kompletnie się nie zrozumieliśmy. Nie chcę radia internetowego w smartfonie, ale urządzenie przykładowo tego typu:

http://allegro.pl/radio-internetowe-z-bluetooth-gogen-ir167btb-czarn-i6911760509.html

Pytanie: czy do takiego typu urządzenia (nie musi być konkretnie ten model), można podpiąć głośnik bezprzewodowy?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...