Skocz do zawartości

GrzegorzT

Recommended Posts

Witam,

Dołączam się do tematu Panowie. Nigdy nie miałem zestawu kina domowego więc oprócz tego co dowiedziałem się z tego forum to jestem kiepsko zorientowany w kwestii doboru sprzętu. Nie mieszkam w Polsce więc ciężko mi będzie pewnie znaleźć sprzęt który polecicie żeby go tu odsłuchać, wszystko chce zamówić online. Bardzo proszę o poradę. Chcę zbudować zestaw kina domowego 5.1 albo 5.1.2 Na chwilę obecną chcę kupić amplituner i 2 przednie głośniki. Po prostu chcę rozbudować zestaw w ciągu roku. Głownie będzie on wykorzystywany do filmów 80% i 20% spotify. Na amplituner przewiduje 2000-3000 zł. Przewody mam poprowadzone nad kanapę pod sufitem z możliwością obniżenia. Przesyłam plan poglądowy. Bardzo proszę o poradę.

 

Dziś dostałem również ofertę głośników Monitor Audio Silver 6 i niestety ciężko znaleźć opinię na ich temat co o nich myślicie?

obraz.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do amplitunera to weź sobie onkyo 656 lub yamahe 681 jeszcze do dostania w niższej lepszej cenie. 

Ewentualnie Denon x3300 będziesz miał wyjście pre out na wzmak ale gra delikatnie mniej dynamicznie. 

Co do kolumn to monitor audio są obecnie na wyprzedaży. Do dostania w naprawdę dobrej cenie. Powiem tak warto. A info o nich w sieci jest mnóstwo!

Skąd jesteś? Będziesz coś odsluchiwal przed zakupem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...