Skocz do zawartości

Audio do salonu


Mistrzu

Recommended Posts

3 godziny temu, Mistrzu napisał:

Pościg za króliczkiem ciąg dalszy emoji6.png

 

Dla przypomnienia zestaw obecnie wyglada tak:

Heco music style 1000

CA 840

Źródło Hk 970 jako Dac - do tego Chromecast i muza z Tidala

 

Chce wymienic wzmacniacz

Ogolnie z Cambridge jestem bardzo zadowolony ale chce spróbować czegoś nowego

 

Przeglądając allegro nasuneły mi się:

Hegel h 80- nie za slaby do tych heco?

Naim Nait 5si

Pioneer a 70

Atoll in 100se

Ewentualnie nad 375bee lub roksan kandy k2

 

 

Która z powyższych to będzie krok do przodu w moim systemie?

Czytałem opisy grania tych sprzętów ale wiadomo - ocenie dopiero jak poslucham dluzej u siebie ale na tym etapie prosiłbym o Wasze porady

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

atoll i nad (mimo że dobre konstrukcje) to troche  (na dłuższa metę) półsrodki przynajmniej do moich kolumn dynaudio, hebla nie słyszałem, naim jak Ci sie spodoba to nie bedziesz chciał o niczym innym słyszeć (chociaż powinien być ten tysiąc tańszy IMHO).... no i klimatami porównywalna konstrukcja ale lepsza technicznie i brzmieniowo to caspian - warto się nim zainteresować przynajmniej jeśli się zgra to nie powinno niczego brakować (chociaż zawsze coś się znajdzie heh .... ;)), popytaj piotrka czy będzie miał do odsłuchu, ja obecnie porównuje jego i unison research simply italy - zobaczymy która technologia zwycięży ;) 

 

zrobiłem EDIT żeby być bardziej precyzyjny w swojej wypowiedzi,bo wszystko zależy od prefencji i reszty toru .. oraz budżetu .. a to co czytasz to nie fakty a opinie;)

Edytowano przez slawas2001
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 157
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Z tych modeli obstawiał bym NADa 375 jako ten model który najwięcej wniesie zmian do Twojego systemu.
W jakiej  cenie za używany szukamy?



Mysle ze 3500 - sprzet uzywany


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
atoll i nad (mimo że dobre konstrukcje) to troche  (na dłuższa metę) półsrodki przynajmniej do moich kolumn dynaudio, hebla nie słyszałem, naim jak Ci sie spodoba to nie bedziesz chciał o niczym innym słyszeć (chociaż powinien być ten tysiąc tańszy IMHO).... no i klimatami porównywalna konstrukcja ale lepsza technicznie i brzmieniowo to caspian - warto się nim zainteresować przynajmniej jeśli się zgra to nie powinno niczego brakować (chociaż zawsze coś się znajdzie heh .... ;)), popytaj piotrka czy będzie miał do odsłuchu, ja obecnie porównuje jego i unison research simply italy - zobaczymy która technologia zwycięży  

 
zrobiłem EDIT żeby być bardziej precyzyjny w swojej wypowiedzi,bo wszystko zależy od prefencji i reszty toru .. oraz budżetu .. a to co czytasz to nie fakty a opinie



Dziekuje za podpowiedzi
Kiedys wypozyczylem nada 375 i roksana k3 i po odsluchach ja oraz towarzyszace mi osoby wskazaky ze jednak cambridge gra najlepiej, wiec nie bedzie latwo znalezc godnego następce

Mysle o tym heglu i naimie ....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roksan k3 jest specyficzny z dobrymi kolumnami pokazuje pazury ale nie mój typ grania za mało ciepła i subtelności..

 

Nad 375 duuzo mocy w miare niezła góra pasma ale ma taki dość gruby bas i trzeba by dobrać synergiczne kolumny

 

Naim znowu ma ten bas splycony ale za to średnica góra pasma barwa i rytmika to mistrzostwo trzeba sprawdzić w domu bo przy kiepskiej sieci lubi buczec trafo. 

Ja szukałem zastępstwo dla nada326 i dopiero okolice 7k zaczynają być w miarę satysfakcjonuje całościowo.. zawsze coś mi brakowało a szkoda dać 5 k i za miesiąc szukać znowu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawie co piszesz. Jeśli tak jest to Hegel na pewno Ci się nie spodoba, Naim może.
Dołóż do listy pierwszą wersję Caspiana od Roksana.
Piotrek


No wlasnie tez bylem zaskoczony bo jednak po roksanie k3 mialem najwieksze oczekiwania

Nad 375 bardzo nie odstawal od cambridge jednak ca wygral bogactwem detali


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...