Skocz do zawartości

Pomoc w doborze amplitunera, bluray do Magnaów 1002/102/252/202a


kacperr

Recommended Posts

Witam

Niedawno kupiłem zestaw głośników z linku:

http://s4home.pl/produkt/magnat-supreme-1002102252202a/

 

Teraz potrzebuję dobrać do tego jakiś amplituner + odtwarzacz bluray

Niestety kompletnie się na tym nie znam, liczę na Waszą pomoc :)

Chciałbym się zmieścić w kwocie 1500zł. Nie jestem jakoś bardzo wymagający, wszak to mój pierwszy zestaw głośników (nie licząc Geniusów 5.1 :D )

 

Druga prośba jest taka, że potrzebuję również pomocy jak i czym to wszystko razem podłączyć.

Wszystko to znaczy tv - Panasonic AS640, dekoder NC+, niedługo PS4, no i wspomniany wyżej odtwarzacz bluray.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

jeśli zależy Ci na możliwie najlepszej jakości dźwięku i chcesz w pełni wykorzystać możliwości jakościowe kolumn, podaną kwotę przeznaczyłbym na amplituner i poszukałbym jakiś niedrogi odtwarzacz.

Na pewno ciekawą opcją będzie Denon AVR-X1300W oraz najnowsza Yamaha RX-V383. Denon to uniwersalny amplituner, który świetnie sprawdzi się tak w muzyce, jak i kinie domowym. Yamaha najlepiej będzie się czuła w mocniejszych, szybszych gatunkach muzycznych oraz w kinie domowym. 

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań oraz specjalnej oferty cenowej dla forumowicza oczywiście służę pomocą. Zapraszam jednak serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania poszczególnych konfiguracji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...