Skocz do zawartości

Jakim głosnikiem można zastąpić niskotonwe w edifierach r2600


Józek12Ma 8 lat

Recommended Posts

Witam

czy jest mozliwosc wymiany głosników niskotonowych 

Specyfikacja: w załączniku nr1

Czy była by możliwośc zastąpienia oryginalnego głosnika na jakiś mocniejszy np 100w albo więcej, szerokośc  6.5cala(178mm) prosze uwzględnić głosniki wysokotonowe 2x30w  i podłączenia do nich wzmacniacza (ten wbudowany ma max 130w) a ja mam onkyo 300w.

Było by to kompatybilne i by zadziałało? 

Dodam że głosnik ma dwa wejścia (nie pamiętam nazwy) są na drugim screenie, w jaki sposób mam podjąć głosniki do wzmacniacza, jest przejscie cinch do komputera.

Bez tytułu.png

Bez tytułu.png

Edytowano przez Józek12Ma 8 lat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chce ominąc ten wbudowany i podłączyc onkyo albo jakoś scalic nwm czy jest taka mozliwość.

Po prostu chciałbym ominąć ten wbudowany, podłączyć do nich onkyo 300 watowe i zamontowac jakies inne subwoofery mocniejsze, a jeżeli była by możliwosć połączenia tych 2 wzmacniaczy to tak zrobic i jeszcze lepsze subwoofery włożyć (wymiary subwooferów na górze), też nie mozemy zapomniec o wysokotonowym 2x30w.

Podsumowując szukam jakis subwooferow do wymiany zamiast moich

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie kolegi o wiek nie było takie od czapki. Po prostu pomysł kupienia jakiś głośników, włożenia ich do jakiejś skrzynki i oczekiwania dobrego dźwięku trudno nazwać dojrzałym. Jeśli dobrze rozumiem, pomijasz w swoich planach takie aspekty budowy kolumn jak: stosunek objętości obudowy do typu głośnika, dopasowanie głośnika niskotonowego do wysokotonowego, podział między nie pasma, filtry zwrotnicy i jeszcze parę "drobiazgów". Czy to był tylko skrót myślowy i o tym wszystkim wiesz?   

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...