Skocz do zawartości

Zestaw do ASMR w budżecie 800zł


Recommended Posts

Cześć

Bardzo proszę Was o pomoc, bo samemu jako laik pogubiłem się w świecie audio. Szukam słuchawek  wokółusznych. Źródłem dźwięku będzie komputer z wbudowaną kartą dźwiękową z niskiej półki. Będę słuchał gównie ASMR (przykład tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=9i33oF4f2fk), oglądał filmy oraz słuchał muzyki (różne gatunki), ale lubię soczysty, głęboki bass. Mój budżet to wstępnie 800zł. Nie wiem, czy same słuchawki mają tutaj sens, bo moja karta dźwiękowa nie należy do najlepszych. Czy lepiej byłoby kupić słuchawki + jakąś kartę dźwiękową zewnętrzną? Dziękuje za odpowiedzi i przepraszam za bardzo ogólnikowe pytanie, ale takie są moje założenia. Nie znalazłem żadnego podparcia, ale z tego co się orientuje w mojej sytuacji, najlepiej byłoby podzielić ten budżet i kupić też kartę by słuchawki miały jakikolwiek sens. Proszę również o jakieś przykłady tego typu setupu, jeśli to co napisałem na w ogóle sens.

 

Pozdrawiam
Jon

Edytowano przez jonsh
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...