Skocz do zawartości

Jaki amplituner do zestawu


rojber93

Recommended Posts

Witam. Jestem nowy na forum i jestem kompletnym amatorem jeśli chodzi o audio.
Mam w pokoju 2 głośniki philips po 50w od wieży, a do tego skrzynie basowa z głośnikiem jbl gt 510
Podłączyłem to pod wzmacniacz mac mpx 2000 i pod zasilacz komputerowy i pod tv. Chciałbym wymienić wzmacniacz i zasilacz na amplituner. I mam do was pytanie jakiej mocy szukać ewentualnie modelu do 300zł ? Dodam, że ma to grać w w małym pokoju 15m takie jakby ''kino domowe'' cudów nie oczekuje 
Po podłączeniu tego co mam w głośnikach słychać lekkie buczenie, przy muzyce lub filmie tego nie słychać, czym to może być spowodowane ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest skrzynia od car audio i wzmacniacz tez ☺

Obecnie gra to calkiem ladnie tylko chcialem sie podbyc tego zasilacza i wzmacniacza. 

Problem jest taki ze jak podlacze glosniki to nie bedzie chyba basu, a teraz na wzmacniaczu moge przelaczyc na mono/stereo i jest dzwiek i bardzo slaby bass albo mocniejszy bass tak jak powinno byc ☺ zostawilbym ten wzmacniacz tylko jak to pozniej podlaczyc do kupy ? ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ciężko będzie to sensownie spiąć w całość. Możesz spróbować pod zestaw kolumn A podpiąć Philipsy a pod zestaw B subwoofer. W tym budżecie raczej skup się żeby sprzęt był pewny i sprawny.

Prowadzę komis audio, mogę Ci zaoferować np. amplituner stereo Sony STR-DE135 z pilotem. Sprzęt jest całkowicie sprawny, kosztuje 300zł.

Jeżeli jesteś z mojej okolicy to zapraszam na odsłuch, mam spory wybór sprzętu audio.

tutaj link do Sony:

http://allegro.pl/amplituner-stereo-sony-str-de135-myslenice-i6935972550.html

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może sprzedać tą skrzynie z wzmacniaczem i zamiast tego kupić coś do domu, małego pokoju :) 

Zostawię tylko te 2 philipsy i co proponujecie dokupić ? Patrzyłem na subwoofery i większość jest aktywnych z wyjściem na głośniki.

Czy kupno takiego używanego subwoofera yamaha/harmana za ok 500zł i podpięcie do niego tych dwóch philipsów i przez rca do tv to dobry pomył ?  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...