Audio Autonomy

Nasze ulubione interkonekty

28 postów w tym temacie

Ja jeszcze za mało slyszalem żeby wiedzieć co dobre dla mnie. Mam typy ale bardziej poruszam się w xlr ach.

Zauwazyłeś może prawidlowość, że xlry mają mniejszy wplyw na dzwiek. Tzn nie wylapuję takich wielkich rożnic tak jak to się ma z rca. Nie wiem czy to specyfika konstrukcji kabla czy to to, że trafiałem na podobne do siebie xlry.

Drodzy koledzy, dziękuję za wszystkie podpowiedzi ( @audiowit- namiary do kolegi chętnie przyjmę na PW). Ekran z pewnością się pojawi na kabelku, zobaczymy czy coś od siebie wniesie. Mój IC to nie jest z pewnością żaden święty gral, choć przyznam, że gra jak dla mnie dosyć przyjemnie. Od dawna bawię się budową różnych interkonektów, tym razem jednak chciałbym do tematu podejść nieco... nazwijmy poważniej :)

P.S. Do kabla przykładałem kilka różnych przewodów zasilających, w tym i taki, który ekranu nie ma (przewód od małej lampki nocnej). Negatywnego wpływu na dźwięk nie zauważyłem. Zobaczymy jednak co się zmieni w momencie dodania ekranu. Muszę tylko poszukać dobrej plecionki na jego wykonanie.

P.S.2. @wpszoniak, przypomnisz mi jaki masz IC?

Jasne, że przypomnę:  Ixos 100.X03 Studio  jak na fotce

dfbda700b945ff0fb8b785fc74d724b8_1.jpg.1dc2b593ef178e7011142b4da4f262d4.jpg

Edytowano przez wpszoniak

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się