Skocz do zawartości

Niedrogi zestaw kina na początek


kulfon

Recommended Posts

witam,                                                                                                                                                                                 jestem początkującym miłośnikiem sprzętu grającego.Mam pytanie do ludzi znających się tu na temacie.Czy warto na początek zainwestować w sprzęt Amplituner sony str-de597 300zł. i Zestaw kolumn JAMO S406 HCS1+Subwoofer aktywny JAMO SUB 200, 800zł.Z góry dziękuje za pomoc.Sprzęt przede wszystkim chciałbym używac do konsoli i filmów 5.1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.09.2017 o 14:11, kulfon napisał:

Czy warto na początek zainwestować w sprzęt Amplituner sony str-de597 300zł. i Zestaw kolumn JAMO S406 HCS1+Subwoofer aktywny JAMO SUB 200, 800zł.Z góry dziękuje za pomoc.Sprzęt przede wszystkim chciałbym używac do konsoli i filmów 5.1

Kulfon,
Za 400-500zł można już kupić lepszy amplituner - choćby SONY z serii QS (za sprzęt w ładnym stanie z pilotem), albo drugi-trzeci model od dołu ze stajni Pioneera, Onkyo czy Yamahy. Więc może warto trochę dołożyć... Zastanów się czy np. potrzebujesz HDMI - starsze modele nie miały tego złącza (ale za 500zł już trafisz taki amplituner).

S4Home,
połączyłem 2 Twoje wpisy z obu wątków.

Pozdrawiam
PS. Usunąłem wpisy z drugiego wątku w którym pisałeś (oraz S4Home), bo niepotrzebnie się to dublowało i tylko było zamieszanie
https://forum.audio.com.pl/topic/47127-gotowy-zestaw-kina/#comment-189566

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, S4Home napisał:

One tam chyba są dalej. Bo twoja odpowiedź też jest w dwóch miejscach.

S4Home,
jakbyś teraz odświeżył tamten wątek ...  Przecież się nie rozerwę - a kiepskim wyjściem byłoby pierw usunąć wpisy, a potem wklejać z niebytu xD


Kulfon,
poprawiłem tytuł Twojego wątku - będzie bardziej czytelny.
Poza tym mógłbyś określić kwotę jaką możesz wydać.
A co powinno się znaleźć w pierwszym poście (jakie informacje) znajdziesz poniżej w mojej stopce.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...