Skocz do zawartości

Zamiennik wieży (Komputer)


4c6f6b

Recommended Posts

Witam serdecznie, postanowiłem napisać na forum bo mam niemały dylemat i już nie wiem co wymyślić a jakoś wielce się na tym nie znam ;) . Otóż : Aktualnie posiadam jakąś wieżyczkę pod biurkiem, do niej podpięte są głośniki, a sama wieża Chinch > Jack do komputera. Przejdźmy do problemu, Wieża się psuje, wtyk słuchawkowy przestaje łapać, a jako iż jestem po przemeblowaniu zawadza mi ona pod nogami zabiera dużo miejsca i czuje że długo nie pociągnie. Raz po raz słucham na głośnikach muzyki, ale na co dzień używam słuchawek (obrabiam amatorsko muzykę, coś sobie lepię w Abletonie) . I teraz moje pytanie co zrobić w takiej sytuacji lub co wybrać ? Nie chciałbym wieży, chciałbym coś małego na biurko do słuchawek ale wtedy nie podłącze głośników które posiadam (na kable głośnikowe), rozglądałem się też nad monitorami studyjnymi z wejściem na słuchawki. Budżet na zamiennik (głośniki mogą odpaść jakoś to przeżyje chociaż nie ukrywam że chciałbym mieć je podłączone w razie gdyby przyszło coś obejrzeć na kompie, jakiś film) to 400 zł. 

Słuchawki - Superlux HD 669.

Z Góry dziękuję za pomoc ;)

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...