Skocz do zawartości

Zestaw Stereo lub 2.1 za ok 7 000 zł.


JARECZKO

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 212
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

W tej cenie masz na Allegro nowego oxygene który zjada tego primare i wszystkie inne tu wymienione. Także klasa D. Słuchałem go. Dual mono z potężnym graniem. 

W klasie AB roksan K3 który wystartuje te kolumny bez najmniejszego problemu. 

W końcu cayin a55tp.ktory barwa dźwięku idealnie łączy się z silverami.

Te 3 wzmaki są lepsze od obecnych wymienionych nad, Cambridge i primare. 

 

Ale i tak kupisz to co poleci ci sprzedawca w sklepie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to źle to robisz. Kupujesz do nich za niski model wzmaka. Te kolumny miga i potrafią pokazać więcej. 

Rozumiem że budżet nie jest z gumy. Ale lepiej zrobisz kupując lepszy wzmak a prostu odtwarzacz jak Yamaha wxad10 czy malinka za parę stówek. 

 

Tego Cambridge i nada to spinamy raczej do silver 6 tek.

Do 8 mek już K3 ke.

A tu są 10tki. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja podjęta mianowicie zestaw :

 

silver 10 -- NAD C375 BEE -- cambridge CXN

 

w przyszłym tygodniu jak wszystko będzie już u mnie dam znać jak wrażenia ;)) 

 

Mam nadzieję że nie będę nigdy tej decyzji nawet przez moment żałował :D

 

A tymczasem wszystkim którzy wypowiadali się i pomagali mi w podjęciu decyzji oraz wyborze sprzętu BARDZO BARDZO DZIĘKUJĘ ;););) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety każdy wybór wiąże się z rezygnacją z czegoś, czyli utraconą szansą. Ja wybierając sprzęt dla siebie brałem pod uwagę wszystkie zakupione przez Ciebie modele (tylko zamiast Silver 10 byłem nastawiony na Silver 8). Ostatecznie wybrałem inne zestawienie. NAD odpadł, bo nie było go w srebrnym kolorze. CXN, bo zbyt drogi, a wolałem dołożyć do wzmacniacza. Silvery, bo inne kolumny mnie urzekły swoim brzmieniem. Mimo, ze ze swojego zestawu jestem zadowolony, to zazdroszczę Ci, że będziesz mógł się "pobawić" sprzętami, którymi ja nie mogę, a na pewno są warte uwagi. Jakaś forma żalu jest chyba wpisana w to hobby. Życzę wielu muzycznych wrażeń... no i nie zapomnij coś jeszcze napisać na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest wlaśnie urok nad. Obrzydlistwo dopóki nie zacznie grać. Do tego czarne obrzydlistwo. Choć nawet czarne nie jest bo buroczarne. Nawet jak srebrne zrobià to jest brzydkosrebrne. Gdyby obok jakiegos Wlocha postawić to Wloch by spadł ze stolika.

Ale nawet ten Nad wyglada i tak lepiej niż cambridge bo przynajmniej jest buroczarny, a cambridge nijaki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to Audiowit i Kraft napisali: obecne NADy i model który kupiłeś przynajmniej nie są tak brzydkie jak poprzednie (chodzi o modele starsze niż jakieś 15 lat - bo grały, ale nie wyglądały >:( ).
No a te najnowsze C368 i C388 to już tylko wyglądają - nic dziwnego, że nadal mają w sprzedaży starsze (czyli "normalne") serie !

 

2 godziny temu, JARECZKO napisał:

Ale w sklepie mówili że dużo  gorzej grają od tych starych co kupiłem 

Jareczko,
I mieli rację - NAD 375 gra dużo lepiej od najnowszych NADów. W ogóle jest to udany i mocny model, a w dodatku można do niego dołożyć dodatkowe karty rozszerzeń: DAC, preamp gramofonowy.
Dlatego już w poście nr 30 z 6.IX pisałem, żebyś posłuchał tego modelu B|

Pozdrawiam
PS. Będziesz zadowolony - tylko daj sprzętowi trochę sobie pograć zanim osiągnie optymalną jakość grania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...