Skocz do zawartości
JARECZKO

Zestaw Stereo lub 2.1 za ok 7 000 zł.

Recommended Posts

Grunt że tamten model udany

1 minutę temu, audiowit napisał:

Ale wtopa. Mozesz jeszcze zamienić na cambridge. Jesteś naprawdę pewny, że dobrze wybrałeś? Może jeszcze raz przesluchasz albo może spezedawca Ci doradzi ;)

Już  po ptokach :D

A jak to Audiowit i Kraft napisali: obecne NADy i model który kupiłeś przynajmniej nie są tak brzydkie jak poprzednie (chodzi o modele starsze niż jakieś 15 lat - bo grały, ale nie wyglądały >:( ).
No a te najnowsze C368 i C388 to już tylko wyglądają - nic dziwnego, że nadal mają w sprzedaży starsze (czyli "normalne") serie !

2 godziny temu, JARECZKO napisał:

Ale w sklepie mówili że dużo  gorzej grają od tych starych co kupiłem 

Jareczko,
I mieli rację - NAD 375 gra dużo lepiej od najnowszych NADów. W ogóle jest to udany i mocny model, a w dodatku można do niego dołożyć dodatkowe karty rozszerzeń: DAC, preamp gramofonowy.
Dlatego już w poście nr 30 z 6.IX pisałem, żebyś posłuchał tego modelu B|

Pozdrawiam
PS. Będziesz zadowolony - tylko daj sprzętowi trochę sobie pograć zanim osiągnie optymalną jakość grania.

Jak działa dokładnie radio internetowe w tym odtwarzaczu sieciowym CXN ??  Na jakiej zasadzie ??

szukam stacji radiowych bezpośrednio w CXN czy szukam stacji radiowych na stronie internetowej w laptopie lub smartphonie i wtedy odtwarzam ??

To "szukanie" nie jest uciążliwe. Masz spis stacji, który sobie możesz szybko przeglądać np. po gatunkach. Łatwo dotrzeć do tego co cię interesuje.

Dnia 15 września 2017 o 21:56, JARECZKO napisał:

Ale w sklepie mówili że dużo  gorzej grają od tych starych co kupiłem 

A ty słuchasz ich zamiast sprzętu ....

Co prawda nowe modele NADa nie mają brzmieniowego odpowiednika 375, jednak są na prawdę udane.

I jak ? Jesteś w pełni zadowolony?

Od kilku godzin zestaw już gra ;)

Jak na razie jestem Bardzo zadowolony, brzmienie, moc itp., itd wszystko super.

Odtwarzacz sieciowy CXN  super sprawa ;)

Jeszcze raz dziękuję wszystkim i pozdrawiam :D

Tak słuchając mojego zestawu zastanawiam się ( z czystej ciekawości ) jak muszą grać kolumny z Wyższej półki np. GOLD 300  lub Platinum 200 / 300 / 500 .

Ktoś miał okazję je słyszeć ?? Jest to duży przeskok w jakości ?? 

7 minut temu, audiowit napisał:

Oho...iskierka audiofilskiego gonienia kroliczka się zapaliła ;).

Po prostu czysta ciekawość :) 

Chodź nie ukrywam że uwielbiam muzykę i tego typu sprzęty ;) 

Może kiedyś będzie mnie stać na serię GOLD lub PLATINUM :):)     a na razie z czystej ciekawości pytam :P  

Bo chyba w dźwięku tej marki się zakochuję :D:D    Chodź wiem że pewnie są i jakieś lepsze firmy jeszcze :) 

Edytowano przez JARECZKO

Jareczko, oj tak. Są różne firmy i różne brzmienia. Audio mialo duuużo czasu na ewolucję. Zachęcam do kontynuwania zainteresowania bo to bardzo ciekawe hobby i zajmują się nim ciekawi ludzie.

Zainteresowanie na pewno będzie kontynuowane :) 

A możesz podać kilka równie dobrych albo i lepszych firm od Monitor Audio ??      ( czysta ciekawość ) :) 

1 godzinę temu, JARECZKO napisał:

Zainteresowanie na pewno będzie kontynuowane :) 

A możesz podać kilka równie dobrych albo i lepszych firm od Monitor Audio ??      ( czysta ciekawość ) :) 

Poczytaj testy na portalu Audio. Jest tam bardzo dużo firm i ich kolumn z różnego przedziału cenowego. Od 1 000 do 450 000 zł.

Edytowano przez sturek

23 godziny temu, sturek napisał:

Poczytaj testy na portalu Audio. Jest tam bardzo dużo firm i ich kolumn z różnego przedziału cenowego. Od 1 000 do 450 000 zł.

Dzięki ;) 

Po pierwsze nie brnij w brzmienie danej marki. To podstawowy dźwięk nowych melomanów. 

Miałem XXX byłem zadowolony chce XXX. A każdy produkt jest inny. Akurat w przypadku Golf i Platinum grają faktycznie lepiej. Ale to już inny produkt. 

Gon króliczka gon :)

Dnia 23.09.2017 o 11:57, JARECZKO napisał:

Po prostu czysta ciekawość :) 

Chodź nie ukrywam że uwielbiam muzykę i tego typu sprzęty ;) 

Może kiedyś będzie mnie stać na serię GOLD lub PLATINUM :):)     a na razie z czystej ciekawości pytam :P  

Bo chyba w dźwięku tej marki się zakochuję :D:D    Chodź wiem że pewnie są i jakieś lepsze firmy jeszcze :) 

Goldy miałeś spokojnie w zasięgu używki. Tak samo jak i inne kolumny klasy Gold czy Platinum. Ale każdy przechodzi przez ten sam etap i dochodzi do podobnych wniosków po latach i własnych doświadczeniach, więc do usłyszenia za jakiś czas.

12 minut temu, don napisał:

Goldy miałeś spokojnie w zasięgu używki. Tak samo jak i inne kolumny klasy Gold czy Platinum. Ale każdy przechodzi przez ten sam etap i dochodzi do podobnych wniosków po latach i własnych doświadczeniach, więc do usłyszenia za jakiś czas.

Mocno, ale prawdziwie.