Skocz do zawartości

Problem z wzmacniaczem.


Balonik

Recommended Posts

Witam wszystkich,mam następujący problem z wzmacniaczem Thule ia 100,kilka dni temu podczas włączania do kontaktu po burzy zauważyłem uderzenia w kolumnach przedtem tego nie było.Teraz natomiast czyli dziś podczas słuchania muzyki nastąpiło uderzenie w jednej kolumnie po chwili w drugiej i nie ma w kolumnach w ogóle głosu.Wyłączyłem i włączyłem wzmacniacz i dalej nic wzmacniacz się włącza ale nie ma tego charakterystycznego ''TOK'' podczas włączania .Proszę o pomoc lub o jakieś namiary na fachowy serwis w Małopolsce .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skontaktuj się z użytkownikiem @Audio Autonomy - Kolega co prawda jest z Wrocławia (dolnośląskie), ale zajmuje się naprawą i poprawianiem to co zepsuła fabryka (producent sprzętu audio).
Drugi kolega @S4Home - z Oświęcimia (małopolska) - dystrybutor sprzętu audio - podobno mają serwis i naprawiają - Znajdziesz telefon do nich wbijając w Google S4Home. 

Wzmacniacz byś musiał spakować i wysłać. Sam będę wysyłać do @Audio Autonomy kolumny w poniedziałek. Napisz do nich PW lub zadzwoń - umów się na termin.
 
Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo nie podjęcia się naprawy bo zwyczajnie by się nie opłacało, dziękuje za nie pobranie pieniędzy za dziagnoze i darmową przesyłkę z powrotem.Kupiłem inny wzmacniacz Atoll in 100 se .Jeszcze raz dziękuje S4home.Nie wiem gdzie miałem o to spytać więc niech ktoś mi udzieli odpowiedzi proszę ,czy f1angel to człowiek czy,, sztuczna inteligencja.''

Dnia 22.09.2017 o 07:25, S4Home napisał:

Już się dowiaduje, bo ja się tym nie zajmuje.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baloniku już kiedyś to komuś tłumaczyłem. To program doradczy. Już jest po fazie testow. Chwilowo wyłączony. Zakonczylismy fazę beta bedziemy go wdrażać na rożne fora. Poczawszy od for prawniczych skonczywszy na forum akwarystycznym.

Obecnie naszym projektem zajmuje się PAN. Prawdopodobnie projekt w nieco innej formie znajdzie zastosowanie w NASA. Będzie wykozystany przy racjonowaniu posilków kosmonautom.

Edytowano przez audiowit
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

S4Home chciałem zapytać kiedy dojdzie do mnie wzmacniacz bo minął już miesiąc i jeszcze go nie mam .Gdy  dzwonie cały czas jestem informowany że odbierający telefon jest na montażu i zaraz oddzwoni i tak kilkanaście razy to samo.Trochę się niepokoje prosze o odzew , z góry dziękuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...