Skocz do zawartości

Najladniejsze okablowanie


mroofka

Recommended Posts

WItam,

 

mam nadzieję, że to co zaraz napiszę będzie czymś ciekawym i nie do końca sprzecznym ze sztuką sluchania muzyki :)

Chciałbym zamiast chowania kabli od zestawu wręcz je wyeksponować no i tu jest pytanie i prośba o pomoc w znalezieniu najbardziej dekoracyjnych kabli.

Ponieważ zestaw nie jest jakiś super

dali zensor 7.1, marantz 1606, nad 356bee (jako końćówka mocy do frontów)

bardziej chodzi o wygląd jak jakość. (wiem herezja ;P). Nie chciał bym by się brzmieniowo kłóciły ze sprzętem ale podejrzewam, że nie usłyszę różnicy.

chwilowo wygrywa kabel kimber 4TC choć strasznie kusi mnie kimber 8TC i w tym przedziale cenowym prosił bym o sugestie i podpowiedzi :).

SKoro już mowa o tym może jakieś fajne interconnecty ?

Jak zwykle dziękuję za każdą podpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8TC to świetny kabel. Jest on jednak zdecydowanie nad wyraz do Twojego systemu.

Mam ten kabel w ofercie jeśli na niego postawisz pisz zrobię cenę, ale to chyba nie wątek o tym aby Cie naciągnąć tak?

4PR wystarczy!! Serio. Jak już chcesz wyjść poza to 8PR dla konkurencji podam: http://pl.horn.eu/pl/PL/MARKI/IN-AKUSTIK/PRZEWODY_AUDIO_-_GLOSNIKOWE/LS-502__50m_?s1=1

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, S4Home napisał:

8TC to świetny kabel. Jest on jednak zdecydowanie nad wyraz do Twojego systemu.

wiem. tylko tu nie chodzi o jakość a o wygląd. Zarówno sprzęt jak i moje uszy na pewno nie odczują różnicy pomiędzy tym co mam 4pr czy 8 TC. Oczy za to już tak i właśnie na tym mi zależy ma być "ŁADNY" by nie powiedzieć ekstrawaganckim dodatkiem do systemu. TC ma dużo ładniejsze kolory jak PR :)

 

@Moderator - prosze o przeniesienie do odpowiedniego forum. Jakoś za szybko mi się założyło tutaj a nie w kabelkach.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...