Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Krzysztof Tyl

GLOSNIKI PODLOGOWE Kef c7

itam .Mam do zaoferownia bardzo dobrze grajace glosniki KEF C7 w stanie idealnym w zestawie oryginalne kartony i maskownice Prasa fachowa pisze o nich ...KEF-y zaskoczyły mnie energią, ciepłem, mięsistością i „przyjaznością” brzmienia w tym sensie, ze nie musiałem selekcjonować płyt, które się da z nimi wysłuchać, a których nie. Wszystkie grają, jak leci, bez żadnych przykrych niespodzianek. Charakter nagrań jest raczej ujednolicany, tego nie przeskoczymy, a scena skupia się na mięsistym pierwszym planie. Podłączając je do jakiejkolwiek, byle godziwej elektroniki z tego przedziału cenowego firm NAD, Cambridge Audio, Denon, Marantz (to szczególnie obiecujący trop) itp. dostaniemy nasycony, spójny dźwięk bez cienia denerwujących rozjaśnień i skrzypienia podłogi. Da się tego słuchać godzinami bez zmęczenia, ale i bez znudzenia. Nie mam wątpliwości, że przy projektowaniu słuchał tego żywy człowiek, a nie tylko mikrofon w komorze bezechowej. AUKCJA https://www.olx.pl/oferta/kef-c7-CID99-IDofuIu.html NR 667321571

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0