Skocz do zawartości

Prośba o pomoc / Monitor Audio Silver 2


cinek2563

Recommended Posts

Wlasnie otrzymalem podkladki pod kolumny. Wygladaja bardzo fajnie i mam nadzieje ze sprawdza sie. Powierzchnia ktora bedzie stykac sie z glosnikiem jest podklejona guma (dosc twarda). Zobaczymy czy bedzie to stabilne, srednio chcialbym to przyklejac do glosnika (ewentualnie tasma dwustronna ?).  LINK TUTAJ

Zamowilem rowniez piasek, sprzedawca nie jest w stanie zagwarantowac ze bedzie idealnie suchy. Stwierdzilem ze przesieje go przez drobne sito i ewentualnie dosusze w piekarniku. Jakie jest wasze zdanie na ten temat ?

@RoRo - pisze z pracy i nie jestem w stanie zmienic jezyka klawiatury na polski (potrzeba uprawnien Admina) 

Pozdrawiam :)

 

IMG_3708.JPG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, cinek2563 napisał:

Zamowilem rowniez piasek, sprzedawca nie jest w stanie zagwarantowac ze bedzie idealnie suchy. Stwierdzilem ze przesieje go przez drobne sito i ewentualnie dosusze w piekarniku. Jakie jest wasze zdanie na ten temat ?

@RoRo- pisze z pracy i nie jestem w stanie zmienic jezyka klawiatury na polski (potrzeba uprawnien Admina)

Rozwiązanie z dosuszeniem piasku w piekarniku jest dobre i często stosowane :-)

Co do podklejania podkładek do spodu kolumn - proponuję takie rozwiązanie (stosuję je od kilkunastu lat i nie było problemu): przyklejam w odpowiednich miejscach na kolumnie (lub innym sprzęcie) odpowiedniej wielkości mały kawałek dobrej przeźroczystej taśmy klejącej (np. firmy 3M lub podobnej - takiej, która po paru latach przy odklejaniu nie zostawia śladu kleju), a dopiero do niej przyklejam podkładki czy nóżki. Dobrze się to sprawdza - mocno trzyma i bez problemu daje się odkleić (bo zostawiam luzem wystający kawałek taśmy, od którego zaczynam potem odrywanie - gdy chcę zmienić taśmę na nową lub gdy pozbywam się sprzętu).
Niestety taśmy dwustronne często zostawiają ślady gdy przyklejamy je do kolumn lub innych sprzętów, więc wolę nie ryzykować (sprawdziłem kiedyś dwie różne takie taśmy na kawałku lakierowanej deski i efekt był mizerny, stąd pomysł z przeźroczystą taśmą klejącą).

Pozdrawiam
PS. No trudno - w takim razie przeżyjemy bez polskich liter w twoich postach. Dziękuję za informację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...