Skocz do zawartości

Wzmacniacz oraz DAC do JBL Ti 1000


maupa

Recommended Posts

Witam!

 

W planach mam zakup monitorków JBL Ti 1000. Szukam do nich wzmacniacza oraz DAC ale tyle tego jest, że ja człowiek zielony w tym temacie nie wiem co wybrać, a nie chciałbym pieniędzy przysłowiowo utopić dlatego zwracam się z zapytaniem do ludzi obeznanych w temacie . Kryteria wyboru wypiszę w punktach aby było "czyście i przejrzyście" .

Wzmacniacz

1.Cena: do 1500zł (wiadomo +-100-200zł)

2. Stan: używany

3. Brzmienie docelowe: nacisk na mocny bas ale nie "mułowaty", średnica i góra przynajmniej dobra

4. Jeśli ma to jakieś znaczenie to muzyka na pewno z komputera (może kiedyś jakieś dobre CD ale to nie wiadomo... )

5. Wymiary nie ważne jak i waga

P.S z tego co wiem to te monitorki potrzebują dość mocnego wzmacniacza. Na tym się kończy moja wiedza co do ich wymagań napędowych

 

DAC

1. Cena: do 800zł (wiadomo +-100-200zł)

2. Stan: używany

3. Brzmienie docelowe: nacisk na mocny bas ale nie "mułowaty", średnica i góra przynajmniej dobra

4. Wymiary nie ważne jak i waga

 

No więc tak to wygląda . Z góry dziękuję za pomoc

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arko55 Na dac jest 800 + na wzmacniacz 1500 zł - więc wcale nie mało. Można już coś z używek polecić. Może coś z projekt Nostromo? Wystarczy na nowy, a jeszcze lepiej używany. Czasem w tej cenie można już dostać używkę z dedykowanym zasilaczem (tymanek).

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...