Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam mam laptopa Asus g752 który ma wyjście S/PDIF jack, tak podaje producent jaki kabel kupić by to szlo po optyku do wmacniacza?

Wszystko spięte z Yamaha A-S701 plus HECO Music Style 1000. od S4Home pozdrawiam Panów:6_smile:

Dodam po analogu gra bez problemu.  Proszę też polecić jakiś dobry USB na toslink by cyfrowo to przesyłać

chce mieć dobry dźwięk za rozsądną cene

dziękuje.

Edytowano przez rysmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze... nie mam pojęcia. Wyglada na to że masz wszystko włączone.

Przychodzi mi jeszcze jedna myśl do głowy. Precyzja gniazd i wtyczek jest czasem bardzo rożna, może weź poruszaj, dociśnij troszkę mocniej. Być może jest jakieś dodatkowe "zabezpieczenie" gdzie wtyczka musi jakieś styki zewrzeć żeby sie przesył włączył?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że problem leży w tym iż wyjście słuchawkowe jest w Twym laptopie wyjściem analogowym, a nie cyfrowymB|

Miałem u kogoś w sprzęcie ten sam problem z tym samym przewodem o którym wspomniał Arko55.

Tak jak wspomniał kolega Fafniak - po podłączeniu jacka w laptopie, zakładając iż masz wyjście cyfrowe, po drugiej stronie przewodu na optycznej końcówce powinieneś zobaczyć czerwoną wiązkę światła. To znak, że przewód działa i podłączenie jest OK.

Myślę, że powinieneś rozważyć kupno DACa. Twój wzmak, niestety, chyba takowego nie posiada...

U mnie z kolei muzykę z laptopa przesyłam bezprzewodowo przez tego "malucha":

TP-LINK ODBIORNIK MUZYCZNY NFC BLUETOOTH HA100

Niecałe 90zł na jednym z portali aukcyjnych. Podłączony do CA CXA60 śmiga jak ta lala. Zero zacięć, nie zrywa połączenia. Jestem zadowolonyB|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...