Skocz do zawartości

Yamaha NP-S303 / Onkyo NS 6130


piotr19

Recommended Posts

Ja słyszałem nową Yamahę 303, ale niestety nie słyszałem tego Onkyo, więc ich nie porównam, ale mogę powiedzieć, że Yamaha gra na zaskakująco dobrym poziomie, biorąc pod uwagę niewielką cenę urządzenia. Dodać do tego sprawność obsługi MusicCast'a, i mamy całkiem solidną propozycję. Proponuję wypróbować w jednym z naszych salonów, może nawet zabrać do domu. Warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy na stanie Onkyo a Yamahy słuchałem i ......

Dnia 20.09.2017 o 11:30, piotr19 napisał:

cieplejszy i bardziej szczegolowy dzwiek?

Żaden. To o czym piszesz to domena urządzeń znacznie droższych.

Na jakiej funkcjonalności Ci zależy? O ile pamiętam 6130 nie ma DLNA

z cieplejszych dużo tańsza Yamaha WXAD10.

Bardziej obstawiał bym tu Arcama rPlay.

Jaka reszta systemu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 21.09.2017 o 11:44, Top Hi-Fi Szczecin napisał:

Ja słyszałem nową Yamahę 303, ale niestety nie słyszałem tego Onkyo, więc ich nie porównam, ale mogę powiedzieć, że Yamaha gra na zaskakująco dobrym poziomie, biorąc pod uwagę niewielką cenę urządzenia. Dodać do tego sprawność obsługi MusicCast'a, i mamy całkiem solidną propozycję. Proponuję wypróbować w jednym z naszych salonów, może nawet zabrać do domu. Warto.

Na stronie Yamahy jest info, że ten player nie ma radia internetowego. Jak jest naprawdę?  Obsługuje dyski zewnętrzne (HDD) z formatem  fat 32?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

zakonczony bez odpowiedzi. pytanie czy jest roznica w brzmieniu Yamaha NP-S303 i Onkyo NS 6130 przy zalozeniu ze traktuję je jako transport i wychodzę SPDf to wzmaczniacza ktory ma spdif IN oraz wbudowany DAC. wiec nie interesuje mnie jakosc DAC w sieciowcach wyżej.

i jeszcze, czy zamiast tych dwoch lepszy dzwięk będzie z Yamaha WXC-50 ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...