Skocz do zawartości

Kolumny podłogowe


Elizjum7919.

Recommended Posts

Witam polecam Roksan caspian M1 o brak regulacji barwy wcale się nie martw gra to wyśmienicie. U mnie gra z heco ms 900 i jest naprawdę bardzo dobrze. Wcześniej miałem amplituner Onkyo 8150 regulacja bas i treble było na 6, a przy Roksanie gra wszystko o wiele lepiej, wyraźniej, ciepłej bardzo miło dla ucha, nie mówiąc basie który schodzi mocniej i jest bardziej obszerny. Wysokich tonów również mi nie brakuje chociaż dużo zależy od źródła. Onkyo w tej chwili słóży mi za źródło muzyki i w niedługim czasie chcę wymienić, ale nie wiem jeszcze na co.

Roksana polecam bardzo dobry wznak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.02.2018 o 07:39, S4Home napisał:

Do quantum 755 idź w hybrydę magnata, Vincenta, wzmacniacz lampowy na el34, starszego caspian wersje 1 od Roksana, któryś z tranzystorów musical fidelity.

Piotrek

Piotrek którego z tych wzmacniacz najbardziej się opłaca kupić.Chodzi mi o jakość wytrzymałość i serwis.Taki wzmak już na lata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Elizjum7919. napisał:

Piotrek którego z tych wzmacniacz najbardziej się opłaca kupić.Chodzi mi o jakość wytrzymałość i serwis.Taki wzmak już na lata.

M1 powinieneś dostać w granicach 3k. Używane M2 widziałem za 5k w konstrukcja jednak inna. Wytrzymałość i serwis nie będę cię oszukiwał lampy. Tam nie ma się co zepsuć. Wymieniasz lampy i tyle. Zasilacz jest praktycznie pancerny. 

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...