Skocz do zawartości

Sieciowe amplitunery i wzmacniacze stereo


RoRo

Recommended Posts

23 minuty temu, seba3002 napisał:

W jednym małym pudełeczku wszystkie potrzebne funkcje a taka Yamaha 803 to może temu maleństwu co najwyżej buty czyścić 😉

Te "gały" to takie duże są czy wzmak taki mały ? ;) Jakaś moda ? Dziś znalazłem ciekawostkę Nobsounda ale wiadomo 6000 pln vs 600 pln więc nie ma co porównywać poza tym, że tez ma niezłą "gałę" ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam "zwykłego" Cyrusa One i moim (zresztą nie tylko moim) zdaniem w tych pieniądzach gra wybornie. Myślę, że dla wyżej opisywanego marantza jak i nada z funkcjami sieciowymi to spora konkurencja. Galy są rzeczywiście spore a wzmacniaczyk niewielki - 22 cm szerokości i 8 cm wysokości. 

Edytowano przez seba3002
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie one grają tak samo. 

Teraz należy sobie odpowiedzieć na pytanie czy 

Cyrus one 3000 zł

One HD 4100 zł

One cast 6500

To odpowiednia kwota. Moim zdaniem urządzenie wyposażone i brzmieniowo bardzo dobre. Konkurent dla nada 368 z modułem bluos czy modułem HDMI. Tu jest w jednym urządzeniu.

Moim zdaniem dla osób szukających minimalizmu wygladowego jedyny słuszny wybór. 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest to konstrukcja nowa, faktycznie grająca inaczej jak model typowy one to na jego ocenę muszę jeszcze poczekać. 

Jeśli jest to jednak to samo granie z inną funkcjonalnościa to uważam że cena jest dość wysoka. Oczywiście znajdzie się na to klient. Który ceni małe all on one grające jednak znacznie lepiej od mini systemów. 

Przypomnijmy że japoński producent też miał takie urządzenie w wysokiej cenie jak na możliwości. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno używa Google Cast. Nie ma dodatkowej aplikacji od Cyrusa, tylko z aplikacji Spotify, Tidal itd. trzeba wybrać Cast analogicznie jak przy Chromecast audio. Do Wifi też się podłącza przez aplikację Google Home ale nie obsługuje multiroom.  Z ciekawych rzeczy to można urządzeniem sterować głosowo przez Amazon Alexa, Siri Czy Google assistant no i HDMI jest ARC czyli włączy się z telewizorem i uśpi po wyłączeniu go. Zdecydowanie sprzęt nie dla mnie, 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, seba3002 napisał:

Czyli co? Lepiej mieć "czystego" Łana plus źródła 🙂? Czy dla samego daca plus funkcje sieciowe warto dorzucić te ponad 3500 PLN 😐

Ciężko powiedzieć ale w ciemno strzelałbym,że tak. Pytanie też jak bardzo komuś zależy na minimalizmie i pasujących komponentach. Powiedzmy,że do zwykłej jedynki podłączymy CXN V2 co powinno kosztować +- podobnie. Zagra pewnie lepiej ale mamy 2 klocki w różnych kolorach, rozmiarach z 2 pilotami. Możemy strzelać dalej po pewniakach Bluesound 2i, Onkyo NS-6170, WXC-50 ? Wszystko wygląda jak "nie do kompletu " i dodatkowo przydałby się DAC.  Ciężko jest cokolwiek dopasować do Cyrusa ,żeby wizualnie pasowało. Musimy posłuchać bo może nie warto dobierać zewnętrznego bo gra to tak dobrze.  Ma ktoś wersję One HD ? jak tam poradzili sobie z implementacją DAC ?

//edit

W sumie jak tak chwilę o tym pomyślałem to BS Node 2i przy tym Cyrusie by się tak w oczy nie rzucał.

Edytowano przez Tomasz S.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, seba3002 napisał:

Czyli co? Lepiej mieć "czystego" Łana plus źródła 🙂? Czy dla samego daca plus funkcje sieciowe warto dorzucić te ponad 3500 PLN 😐

Dla jednego warto dla drugiego nie.

Jak mówię jeszcze nikt go nie słuchał. Więc nie możemy określić czy jest to dokładnie to samo brzmienie.

Ale jeden nie dorzuci 3k bo kupi inny odtwarzacz sieciowy. A drugi dorzuci bo za żadne skarby żona się nie zgodzi na drugie pudło. Producenci doskonale to wiedza. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...