Skocz do zawartości

Sieciowe amplitunery i wzmacniacze stereo


RoRo

Recommended Posts

Hejka wszystkim poszukuje amplitunera do moich audio pro avanto fs20 (stereo). Najważniejsza jest dla mnie jakość dźwięku aele fajnie by było gdyby posiadał również takie funkcje jak bluetooth spotify tidal itd. Głównym źródłem będzie tv. Budżet jakim dysponuje to około 1000zl oczywiście za używany sprzęt. Z tego co do tej pory udało mi się wyczytać to yamaha N303d i onkyo tx 8250 prezentują się nieźle. Wolę raczej ocieplone brzmienie. Dzięki za każdą propozycje pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, MobyDick napisał:

Nie znam tych kolumn. Jeśli oferują ciepłe brzmienie i nie chcesz go jeszcze bardziej pogłębiać to te amplitunery będą ok. Warto rozglądać się za starszymi i wyższymi modelami. Lub po prostu za wyższymi modelami jeśli na to pozwolą pieniądze.

A gdybyś miał polecić coś w ciepłym charakterze z zachowaniem funkcjonalności powiedzmy na poziomie 8250? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na prawdę to kupuje w ciemno bo nigdy nie słyszałem tego onkyo ani nawet yamahy. Zdecydowałem się na te kolumny ponieważ kiedyś słyszałem je w połączeniu z jakimś denonem w sklepie (nie pamiętam jaki to model) obecnie grają z sony DH700 i w sumie wcale nie jest źle ale myślę że z lepszym Ampli pokazałaby by więcej. No i zależy mi na funkcjach sieciowych którego mój sony nie posiada. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po poczytaniu kilkunastu artykułów w necie chyba jednak zdecyduje się na wzmacniacz stereo. W tym samym budżecie a w przyszłości dokupię jakiś odtwarzacz sieciowy. Co myślicie o takim rozwiązaniu? Jeżeli uważacie ze to dobre rozwiązanie proszę o polecenie jakiegoś ciepłego wzmacniacza do 1500zl najlepiej nowy 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki dylemat : onkyo tx 8270 czy denon dra 880 h ? ewentualnie cos w podobnym budzecie 

spory salon ,  aktualnie katowana billy Elish, michael kiwankuka, kidnapkid, joriasmith i starocie cure, u2, miles davis, prince, pink floyd, rolling stones

oprócz jakości muzycznej  co najważniejsze  (który lepiej gra ???) co jeszcze wazne: 

musi dobrze czytac tidala i spotify takze bezplatna wersję , stabilny bluetooth o fajnym zasięgu do słuchawek  , łatwe łączenie z urzadzeniami, łatwa obsługa 

z wyglądu chyba onkyo bo mniejsza o 1 cm głebokośc a mam szafke nie za głeboką :) ale nie przesądzam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, S4Home napisał:

On absolutnie nie jest ciepły. Taki sobie nowy zmak. 9150 jest lepszy.

Karolina ale kluczowe tu są kolumny. Denon jest słabszy, Gra basowo, ale rozluźnionym dźwiękiem. Onkyo jest bardziej naturalnie. Dobiera się pod kolumny a nie który ma lepszy bluetooth.

Kolumny w zasadzie mam wybrane będą ciemno orzechowe  :)

i nie za drogie 

myślałam o max poziomie cenowym  Heco Aurora 700 niestety nie ma ich w orzechu 

wiec Pylon Audio Perl 25 lub 27  lub Fyne Audio F303    lub ewentualnie jakies uzywane ale sie troche boję wejsc na jakąś minę 

 

Edytowano przez Karolina Tanika
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, seba3002 napisał:

A auto czerwone ...

mylisz się :) british rally   taki zielony :) 

 

ps. co w tym złego żeby przyzwoicie grajace kolumny były w kolorze który pasuje mi do wystroju salonu ?  Czy uwazasz ze jednak  lepiej kupić te które najlepiej grają w zadanym budzecie i nie przejmowac sie tym ze są różowe albo niepomalowane białe ? 

Edytowano przez Karolina Tanika
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu różowych kolumn nie widziałem 🙂. A mówiąc poważnie - słuchałaś którychkolwiek z wymienionych kolumn ? Też jestem estetą i wygląd ma dla mnie bardzo duże znaczenie. Ale Ty szukasz amplitunera nie pod markę a pod kolor kolumn 😶. Wybierz najpierw określony model (w kolorze który będzie Ci odpowiadał) a potem branża doradzi Ci jaki Amp (a może jednak wzmacniacz) będzie dla Ciebie najlepszy. I nie chce Cię martwić ale z tego co się orientuję, większość producentów robi jednak kolumny czarne, potem białe a dopiero dalej są jakieś inne wybarwienia. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...