Skocz do zawartości

AMPLITUNER DO : SALON 60M2 PLUS GŁOŚNIKI B@W 303,309,LCR3+ASW300


Krzysztof Kulesz

Recommended Posts

Witam Panowie i Panie szukam ampitunera do SALON 60M2 + głośniki B@W 303,309,LCR3+ASW300 . ew. rozbudowa do atmosa.

Amplituner w miarę budżetowy z funkcją sieciową do 2000zł +-500 zł jak bym się zmieścił w coś naprawdę fajnego w 3000 zł było by dobrze.

Coś co pociągnie te kolumny bez specjalnego spadku na mocy i jakości .10% imprezy domowe, 30% muzyka ,60% filmy.(mam nadzieję że proporcje się kiedys zmieniąB|).

Chciałem Yamahe RX-V 483 ale panowie w salonie że za słaby ,Denon 2400 na styku mocy i drogi mo nowy model .Wizualnie marantz ale cena średnio 30% droższy w podobnej specyfikacji .

Nie musi to być model tego roczny ale by miał obsługę jakiś spoty czy innych.

Cena mnie determinuję nie że bym nie mógł ale po co (droga w górę nie ma końca !:1_grinning:)

 W salonach różnie w zależności czym handlują . 

Poproszę o radę bo już mętlik w głowie O.o

Kris Gdańsk

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 3 tysięcy to ciężko będzie coś sensownego do tych kolumn wybrać.
Bardziej polecał bym jakiś sprzęt używany np Onkyo TX-RZ800 ! Cena może jest trochę większa ale ten amplituner będzie robił dobrą robotę.
https://www.olx.pl/oferta/onkyo-tx-rz800-czarny-amplituner-poznan-gwarancja-CID99-IDoGwC6.html#13c8ab3115

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, S4Home napisał:

Masz do dyspozycji tylko 

Denon x2400, Yamaha 683 i Onkyo 676.

Do bowersow obstawial bym denona. 

Jako amplituner sam w sobie obstawial bym yamahe. 

Pozdrawiam

Dziękuję za odpowiedż podpowiedź , faktycznie oscyluję między : Denon x2400, Yamaha 683 a najbardziej marantza SR5012 ale 1000zł więcej , warto dopłacić hmm ?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w obecnej serii, ale kiedyś różnica miedzy Sr50XX a SR60XX była dość sporo nie tylko w cenie, ale i w jakości dźwięku. 

W przypadku Marantza rozważ, czy nie warto kupić lepiej SR6011,  będzie podobna cena jak za nowość - 5012.

Możliwości rozbudowy też zupełnie inne.

Edytowano przez sturek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, błąkałem się w niższej kategorii cenowej był Marantz Sr4002, Denon 1811, Harman 360. Sr6006 jest moim czwartym amplitunerem kina domowego i dopiero on dał mi ukojenie.

Dlatego warto uczyć się na błędach, najlepiej nie swoich ?. A jak kupować to raz a porządnie. Nawet coś używanego, choć z gwarancją. Choć widziałem że cena 5012 i 6011 jest w tej chwili taka sama w q21.

Edytowano przez sturek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.09.2017 o 18:04, sturek napisał:

Nie wiem jak w obecnej serii, ale kiedyś różnica miedzy Sr50XX a SR60XX była dość sporo nie tylko w cenie, ale i w jakości dźwięku. 

W przypadku Marantza rozważ, czy nie warto kupić lepiej SR6011,  będzie podobna cena jak za nowość - 5012.

Możliwości rozbudowy też zupełnie inne.

No tak ale SR6011 bez funkcji heos niestety a ta przydatna w pietrowym domku .

Obracamy się w w kregu amplitunera z funkcją sieciowa HEOS ew. MUSICCAST wiem że muzycznie są i lepsze tak jak proponowane Onkio 820 czy SR6011 ale bez funkcji.

Po postach podniosłem w myśl zasady raz a dobrze do raz a lepiej skłonny byłem na SR5012 jakośc i wizualność jest hmm optymalna no funkcja sieciowa .

Yamaha MusicCast RX-V781 też mocą i jakością dźwięku i systemem był by odpowiedni choć sam nie wiem .

Mała

powiedź czy bardziej W HEOS czy też MUSICCAST 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...