Skocz do zawartości

Pomóżcie złożyć zestaw kina domowego...


Arczik81

Recommended Posts

Witam wszystkich na forum. 

Zwracam się do Was z prośba o pomoc w złożeniu fajnie grającego kina domowego. Mam już dosyć zwykłych zestawów i chce lepszego dźwięku, obecnie posiadam zestaw Sony BDV-E4100  

Chodzi mi o kompletne kino czyli dobranie głośników 5.1, blu-ray, amplituner itd.

firmy jakie biorę pod uwagę to Onkyo, Denon, Yamaha ale proszę o każde propozycje. 

Na zestaw chciałbym wydać ok 5-7tys i zależy mi na dobrym dźwięku. 

Z góry dziękuje za wszystkie propozycje. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym budżecie to polecał bym np:

Fronty:
Heco Music Style 900

Tyły:
Heco Music Style 200

Centralny:
Heco Music Style Center 2

Sub:
Heco Music Style Sub 25 A

Elektronika:
Onkyo TX-NR656

Kolumny jak za te pieniądze to grają świetnie ciepłe dynamiczne brzmienie i wielki plus za wygląda!
Co do Onkyo to wątpię że dostaniesz coś lepszego za tą kasę niż 656.

Pozdrawiam.
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

 Biorąc pod uwagę Twoje preferencje, system złożyłbym na bazie elektroniki Onkyo TX-NR656 i BD-SP353. To nowoczesny system, bogato wyposażony i uniwersalny brzmieniowo. W swoim budżecie to moim zdaniem zdecydowanie najlepsze rozwiązanie. Jako alternatywa można spojrzeć na amplituner Yamaha RX-V681.

Kwestia kolumn - nie znalazłem w Twoim opisie wielkości salonu, zakładam ze jest to 20-30m2. Na pewno bardzo ciekawą opcją jest Dali Zensor 7/1/Vokal, jako alternatywa spójrz także na Tannoy Mercury 7.4 / 7.1 / 7.c oraz świetne brytyjskie Q Acoustics QA 3050 Set. Każdy z powyższych zestawów poza dźwiękiem kinowym, zapewni bardzo dobrą jakość stereo i dużą uniwersalność.

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań oraz specjalnej oferty cenowej dla forumowicza oczywiście służę pomocą. Zapraszam jednak serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania poszczególnych konfiguracji. Poza wymienionymi powyżej produktami, w naszym salonie masz do dyspozycji dziesiątki urządzeń i kolumn, które w komfortowych warunkach możesz posłuchać i porównać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...