Skocz do zawartości

Odtwarzacz sieciowy + CD do 1800 zł


vonPavel

Recommended Posts

4 godziny temu, Don55 napisał:

M-Dac jest rzeczywiście lepszy od Q-Daca, ma lepszy DAC (oba na francuskim SABRE, ale m-dac na wyższym), ma więcej wejść, pilota i pokrętło głośności zamiast przycisków góra-dół ( ale te pokrętła są do niczego, bardzo nieprecyzyjne, wolę bardzo dokładną regulację przyciskami). Zresztą masz już wzmacniacz. Zarówno m-dac, jak i q-dac jest również pre-ampem.

Pokrętło w M-DAC chodzi dość ciężko (sprawdziłem na kilku egzemplarzach - tylko w 1 chodziło lżej), ale w każdym przypadku było precyzyjne. Do tego dochodzi możliwość sterowania pilotem- dokładna :-)

Q-DAC zdarza się w cenie tysiąc złotych, kwestia cierpliwości..
Zaś CD Audiolab 8200 z wbudowanym DACem zdarzają się między 2 a 2.5tys, też trzeba cierpliwości.

vonPawel,
jeśli chodzi o "nierozpędzanie się" płyty - miałem taki przypadek w CD Rotela - coś nie kontaktowało... Pojechałem z nim do znajomego serwisu i zostawiłem, facet podociskał kable w środku (tak powiedział) i przez parę dni problem u niego nie występował, po powrocie do domu również już nie było problemu i Rotel chodził u mnie jeszcze ze dwa lata bez żadnych problemów i poszedł do ludzi (nowy klient też nie narzekał na jego działanie).
Jeżeli więc serwis nie pomógł to albo zmień serwis albo faktycznie odpuść sobie tego Harmana.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, RoRo napisał:

jeśli chodzi o "nierozpędzanie się" płyty - miałem taki przypadek w CD Rotela - coś nie kontaktowało...

Kontaktowałem się już z jednym z (podobno) lepszych serwisów w PL, ale z wszystkimi wysyłkami itd. by wyszło 500 zł, a napęd by leżał w serwisie pewnie 2 tygodnie. Po prostu jest to dla mnie gra niewarta świeczki.

Poczytałem trochę rezencji/inny topiców i coś zaczyna mi się klarować jeśli chodzi o moje potrzeby. Nostromo niestety odpada, ponieważ nie ma złącza USB. Będę czesał Allegro wśród DACów do 1500 zł i zobaczę co będzie się pojawiało. Podobnie będzie jeśli chodzi o napęd, ale do 500 zł :)

@S4Home - chętnie bym potestował, ale wątpię żeby jakikolwiek salon wypożyczył mi sprzęt. Kontaktowałem się z producentem Nostromo i jedyną opcją "testowania" jest po prostu zakup i zwrot w ciągu 14 dni. I jeszcze biorąc pod uwagę to, że nie stać mnie na nowy sprzęt w tej klasie, to takie kupowanie i oddawanie do 14 dni wydaje mi się cebulowaniem :3_grin:

Jeśli jednak znacie salony, który wypożyczają sprzęt do domu bez żadnego żalu (np. za opłacenie przesyłki + opłata symboliczna typu 50 zł), to chętnie spróbuję.

Edytowano przez vonPavel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...