Skocz do zawartości

Czym się różnią Cantony?


agaj666

Recommended Posts

Przed chwilą, mrozu99 napisał:

GLE 426 mogę z czystym sumieniem polecić , miałem je przez rok czasu , niczego im nie brakowało w cenie jaką za nie zapłaciłem , ładna bardzo szczegółowa góra

i świetna stereofonia 

 

Nie ten budżet. Mógłbym sobie pozwolić na jedną i gdzie się podzieje Twoje świetne stereo ;) ?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, agaj666 napisał:

Za sztukę. To nadal za dużo, a pewnych rzeczy się nie przeskoczy. 

Zgadza się. Nie wszyscy mogą przeskoczyć ten problem, szczególnie jeśli stoją przed wyborem ,,być czy mieć,, I czasem nawet śmieszą mnie wypowiedzi typu ,,żadnych kompromisów przy wyborze sprzętu,,. Mówią tak osoby ktore chyba nigdy nie mialy zadnych problemów i rodziny na utrzymaniu. Życzę powodzenia przy szukaniu. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przypadkowo kupiłeś dość dobre kolumny w tym przedziale cenowym. Quinto 510 to następca cenionej serii gle. Mniej więcej odpowiednik gle 50.

O ile dobrze pamiętam został tam wymieniony tweeter z jedwabnego na''plastikowy,, ale i tak są to przyzwoite kolumny.

Nie wiem jaki masz piecyk ale jeśli nie jest to ostro grający suchotnik to brzmienie powinno Ci się spodobać.

W tym samym czasie napisalismy post :).

Moze być trochę ostro. Ale spokojnie. Jakby co to jeszcze mozna coś skorygować kablami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...