Skocz do zawartości

Wzmacniacz lampowy SE w KL.A zbudowany na lampach 2 X 6550, 4 X ECC82.


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
4 minuty temu, Janusz44 napisał:

Czy ktoś zastosował transformatory wyjściowe od tego producenta do wzmacniaczy lampowych bez globalnej pętli USZ? Podejrzewam, że cena nie będzie niska?

Te na zdjęciu to na rdzeniu amorficznym? Jeżeli tak to na pewno drogie. U LO kosztują 3x drożej niż EI.

3 minuty temu, audiowit napisał:

Ja mam

Zbuduj coś z nich 👍;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Kubakk napisał:

Też mam te trafa :D

Ostatnio Mariusz wspominał ,iż parę msc-y czeka się w kolejce , także chyba Trafonica jest ceniona :) 

Co do cen , coś tam wiem , ale niestety nie powiem , oficjalnie drogo , ale jest spory popyt

Prawdopodobnie można stosować do wzmacniaczy bez USZ. Ktoś się zastanawiał jakie są korzyści i wady wzmacniaczy bez pętli USZ, czy raczej to wymysł marketingowy w stronę audiofilów? Do badziewnie wykonanego na kolanie wzmacniacza DIY szkoda pieniędzy.

krzem3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.highfidelity.pl/@main-3510&lang=

dla porównania airtight za 60tysi , 30Hz-40kHz -1dB

Wg mnie trafonica nie ma się co wstydzić swoich traf :) 

Ogólnie parametry , parametrami , ważne jak co brzmi , mnie się brzmienie mego wzmaka podoba , a wiem ,że jest sporo możliwości rozwoju (źródło,lampy,kolumny)

Edytowano przez Kubakk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam.

Już czas przejść do techniki wzmacniaczy impulsowych. Pomiary niedawno zakupionego wzmacniacza impulsowego TPA AIYIMA Bluetooth 5.0 trochę większego od dłoni, Który może pracować z ogromną mocą wyjściową 2 X 300W w zależności od podanego napięcia. Pomiary parametrów można zobaczyć na Trioda.pl "Kącik audiofilski" http://www.forum-trioda.pl/viewtopic.php?f=14&t=35898

 

 

1) Atyima TPA-3255.jpg

2) Atyima TPA-3255.jpg

3) Atyima TPA-3255.png

4) Wzmacniacz 2 x 325 W - środek.jpg

7) TPA 3255..JPG

6) Zasilacz DC-48V-7,5A- 360W.jpg

5) Zasilacz DC 32V- 6A-180W.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...