Skocz do zawartości

Monitory wzmakiem/ampli i strumieniowaniem


Rapnastyk

Recommended Posts

Witam panowie,
Jako, ze moj pokoj zostaje zdegradowany do domowej silowni musze wymienic swoj aktualny sprzet na cos mniejszego abym sie pomiescil ze sprzetem silowni jest to dla mnie wazniejsze troszke anizeli moje Heco 900 i Nad 356bee ktory gral aktualnie okolo roku w moim 18m2 pokoju. Co by mnie interesowalo? Strumieniowanie z Tidala lub Spotfity? Muzyka? Glownie wczasie trenowania czyli serio... Rozna od hip hopu po dance i elektro, rock, nowoczesne brzmienia, energetyczne i z dosc fajnym walnieciem (basem). Myslalem o jakichs monitorach i amplitunerze ktory pozwoli jakotako je napedzic i miec mozliwosc strumieniowania np z Tidala poprzez wifi smarfona na androidzie. Dobrze aby tez konsole Ps4 mogl bym podiac pod to zawsze to lepszy glos niz z tv.. Budzet? Szczerze powiedziawszy nie wiem... Chyba cos z grubo sredniej polki bez wiekszych fanaberii (2500-3000 pln?) pozdrawiam

Ps. Mile widziany bassreflex z przodu bo chyba bede musial je na scianie wieszac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Biorąc pod uwagę Twoje preferencje, zestaw zbudowałbym na bazie jednego z amplitunerów sieciowych - Pioneer SX-N30DAB lub Yamaha R-N402D. Jeśli nie masz miejsca, w rachubę wchodzi jeszcze Onkyo R-N855 (mamy także egzemplarz ex-demo w stanie idealnym tutaj). Każdy z powyższych amplitunerów jest bogato wyposażone w funkcjonalność sieciową, oferuje także bardzo dobrą jakość dźwięku.

Kwestia kolumn - na pewno bardzo dobrą opcją jest Indiana Line Tesi 260. To mocne, dynamicznie grające kolumny, dodatkowo z bass-reflex z przodu. Taki zestaw powinien Cię w pełni usatysfakcjonować brzmieniowo. Jako alternatywa spójrz proszę na Monitor Audio MR2

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań oraz specjalnej oferty cenowej dla forumowicza oczywiście służę pomocą. Zapraszam także do zapoznania się z naszą ofertą promocyjną na zestawy stereo z kolumnami. Zapraszam jednak serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania poszczególnych konfiguracji. Poza wymienionymi powyżej rozwiązaniami, w naszym salonie masz do dyspozycji dziesiątki urządzeń i kolumn, które w komfortowych warunkach możesz przetestować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za propozycje przyjrze sie im.

Jak ktos ma jeszcze jakis fajny pomysl na zestaw chetnie wyslucham.

 

Oczywiscie moze byc bez cd bo nie zamierzam sluchac muzyki z krazkow a wchodzi w gre tylko strumieniowanie.

 

 

Edit::::::::

Patrzylem te quantum 673 one maja bass reflex z tylu nie wiem czy nie musial bym wieszac tych monitorkow przy takich kolumnach odstep od sciany jaki powinien byc? Tez te minimalne 50cm?

 

A slyszal ktos o JBL L16S AUTHENTICS? Podobno to tez fajnie gra.

 

Edytowano przez Rapnastyk
Edit
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom zgadza sie :)

Postawil bym na tego Pionka SXN30 ale czy tutaj sa jakiea modele do wyboru tj. SXN30S SXN30K I SXN30DAB?

 

I w sumie czy ogarne podlaczenie pod to tv i konsoli ps4 (w ostatecznosci sama konsola by poszla po optyku) a do tv po hdmi a pionek nie ma tego tymbardziej moj tv nie ma ARC wiec bez DACA kiepa?

Edytowano przez Rapnastyk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...