Skocz do zawartości

Prezent dla męża


Beetelka

Recommended Posts

1 minutę temu, Beetelka napisał:
2 minuty temu, Don55 napisał:

No nie martw się:) Właściwie to powinienem napisać : gorsza jakość muzyki. Bo w filmach będziesz miała dźwięk przestrzenny, czyli w zasadzie lepiej.

Ee no. Dużo gorzej z muzyką?

Przed chwilą, audiowit napisał:

Spokojnie. Zacznijmy od tego czy mozesz zwrocić tą yamaszkę?

Decydowalaś się na kino czy stereo bo mamy lukę w konwersacji podczas doradzania i wyborze.

Jesli chcesz stereo i sprzedawca doradził Ci tą yamahę to mozesz go kopnać w tylną część ciała i zażądać wymiany.

W stereo zdecydowanie lepiej zagra klasyczny wzmacniacz stereo.

Nio zdecydowalam w końcu na stereo?

A amp mysle ze jest opcja zwrotu.

Oszaleje, juz tak sie cieszyłam ze mam to za sobą. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Właśnie, spokojnie.

Na pewno jest to różnica wyraźna, ale strasznej katastrofy nie ma :) Jeśli wolisz zestaw stereo (preferujesz słuchanie muzyki) to z pewnością zdecydowanie lepiej zabrzmi ona poprzez ampli stereo.

Jeśli zaś chciałaś zestaw bardziej do filmów, to jest OK ,  tylko że na razie masz chyba dwie kolumny, to musiałabyś do dźwięku przestrzennego dokupić pozostałe.

 

Edytowano przez Don55
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są różne szkoły, również tu na forum :) jeśli chodzi o to, czy amplituner czy wzmacniacz + odtwarzacz sieciowy ( do muzyki z sieci musiałabyś dokupić dodatkowe urządzenie). Myślę, że w Twoim przypadku lepszym wyborem będzie amplituner, bo widzę, że raczej nie zamierzasz wchodzić w bardziej skomplikowane kwestie  techniczne.  Stary odtwarzacz oczywiście na razie może być. Jeśli zechcesz, to kiedyś wymienisz.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio zdecydowanie nie będę ogarnę skomplikowanych zestawów. ?

Tym bardziej, że tez nie jestesmy zwariowani na pkt muzyki.

Podsumowywujac:

glośniki Pylon Pearl 25

Amplituner Yamaha r 402.

Będzie grało?

Poczatkowo mialo byc 2,5 tys...

Dziękuję za rady

Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio po nim nie ma sensu cytować go w całości.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betelka - nie zrozum mnie źle.

Najpierw wchodzisz, zakładasz temat, staramy się pomóc - a potem i tak nas nie słuchasz i "pomaga ci wybrać sprzęt kolega co sprzedaje pralki, lodówki, laptopy, latarki, worki do odkurzaczy inne cudaki"

Pisałem ci w jednym z moich postów, że jeśli lubicie oglądać filmy, to takie efekty da tylko amplituner z zestawem kolumn.

Jeśli nastawiacie sie na muzykę, to wzmacniacz i kolumny podłogowe.

Ewentualnie na razie słuchacie tylko stereo, ale w macie w planach rozbudowe do pełnego kina- czyli kupno reszty kolumn.

 

Jak już coś wybierzesz, dopytaj na forum jak z twoim wyborem, podaj cenę, może jakiś branżowiec zrobi lepszą. Co nagle to po diable.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie wiemy skąd jesteś, jeśli z Południowej polski np gdzieś małopolska śląsk to polecam ugadać się z S4Home i podjechać z mężem na odsłuch żeby dobrac odpowiednie kolumny/amplituner, jeśli z pracy nie dostajesz rabatów dla pracowników to zdecydowanie polecam

ja brałem niegdyś wzmacniacz, odtwarzacz strumieniowy+radio internetowe i cd i jestem baardzo zadowolony, nie tylko z możliwości doboru brzmenia ale też z ceny, dodatkowo mam to szczęście że mieszkam bliziutko z 10 minut samochodem :)

od siebie polecam nienajdroższy wzmacniacz stereo a kiedyś dokupisz sobie odtwarzacz cd/z radiem internetowym np yamaha cd nt670 lub coś używanego czasem dużo taniej/czasem duzo lepszego, przypuszczam że i muzyki posłuchasz i filmy pooglądasz,

a jak Ci pasuje to co masz to zostaw sobie i się tym ciesz jak Ci sie znudzi to sprzedasz ktoryś z elementów i dokupisz nowy ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, S4Home napisał:

Ale gleninja ma rację. Ja też doradzalem dwa różne systemy w zależności od potrzeb. Ale wydaje się że chodzi o kupno żeby kupić. To druga strona doradzania, mieliśmy ładne systemy już wymienione. Wniosek?

No właśnie...

Halo, halo... doradzanie to nie branie ślubu z wybranym przez Was sprzętem.

Ktoś tam proponuje używany zestaw, ktos zestaw ok 5tys. 

We wcześniejszych postach podziękowalam za odp, bo troche mnie nakierowały. Taka jest rola forum.

Ale hejtowanie mnie ze zrobilam inaczej.. hmm. 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanko Beetelko - nikt cię nie hejtuje, tylko zastanawiamy się - jak działa twój umysł

najpierw o kolegach ze sklepu piszesz "Kolegom nie zaufam" - po czym podajesz info, że kupiłaś Yamahe która doradzili ci koledzy z pracy

napisałaś "Absolutnie nie upieram się by kupić w euro" - po czym własnie w tym euro kupujesz

Dalsza część rozmowy - cytuje

"No i teraz kino czy stereo? Tu sie pojawia problem. Wydawało mi się, że kino, ale analizując bardziej zalezy nam na muzyce. Aczkolwiek decydując się na zestaw kina tracę na jakości słuchania muzyki? "

twoja własna analiza - nakierowywała cię na zestaw stereo- po czym kupujesz amplituner kina domowego

dalej już nie będę analizował tego tematu - bo szkoda czasu. Skoro ktoś prosi o pomoc, my ją chętnie udzielamy. natomiast liczymy, ze ta pomoc będzie przydatna-  tutaj jak widać - nasza pomoc nie była potrzebna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Ja tak samo od początku mówię. Masz dobry rabat? Ok doradze ci coś z euro. Nie musisz kupować u mnie. To był pierwszy mój post. 

Wydajesz się być zmęczona i sfrustrowana tym zakupem. A wtedy prezent się nie uda. :(

Dlatego może odpuść i wybierz się do salonu audio z mężem. Jak on już będzie wiedział czego oboje chcieć IE to możecie kupić w euro. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati nie podzielam twojego zdania, że każdy może pisać co chce itd.

powiedzmy, że kolejna osoba założy temat - "doradźcie mi" -  a dostanie odpowiedź od kilku forumowiczów "ale po co? i tak nas nie posłuchasz"

wiem, że tak raczej nie będzie, ale to jest czysto hipotetyczne podejście do tematu :)

 

jak już skończyły się fachowe tematy, to zapytam S4Home - jaką historię wa wasza nazwa? S4  to jakiś tajny skrót? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To drugie. :)

Jeszcze za czasów kiedy pracowaliśmy u innych: dystrybutorów, dilerów, sklepach. 

Kolega założył firmę pod tą nazwą i zajmował się.orsktycznie samymi instalacjami. Stąd ta nazwa. Później brakowało nam dobrej obsługi klienta, rzetelnego podejścia więc firma się rozwinęła o salon. Nazwa została. 

 

Piotrek

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...