Skocz do zawartości

Aktualizacja oprogramowania Yamaha RX V671


Speedlatin

Recommended Posts

Witam czy ktoś jest w stanie podpowiedzieć ile może trwać weryfikacja przy próbie aktualizacji oprogramowania tego amplitunera przez internet? Wszedłem przez advanced setup w opcje aktualizacji wybrałem network i kliknąłem info. Amplituner wyłączył się i włączył ponownie wyświetlając komunikat network update po czym komunikat Verifying... I tak stoi już od godziny. Nic nie ruszałem żeby nie nie nabalaganic ale powoli staje się to irytujące. Nic się nie dzieje na wyświetlaczu. Amplituner podłączony kablem do internetu net działa bo przed aktualizacją odtwarzałem radio internetowe. Ktoś miał taką sytuację? Czy to normalne i trzeba te wieki czekać?

Zaktualizowałem oprogramowanie poprzez USB do 1.80 lecz teraz nie ma radia internetowego ktoś ma rozwiązanie czy zrobić downgrade?

 

Druga sprawa prosze o pomoc w sparowaniu z aplikacja na Android. Ampli podłączony kablem do tej samej sieci co tel przez wifi. Aplikacja nie widzi sprzętu dodaje ręcznie ip z amplitunera i mam obok wykrzyknik i dalej nie wykrywa

Edytowano przez Speedlatin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...