Skocz do zawartości

Chiński DAC do Marantz PM8005


KHT

Recommended Posts

Witam serdecznie, 

Proszę o polecenie mi dobrego DACa który będzie przetwarzał dźwięk z PC a w przyszłości Streamera do wzmacniacza Marantz PM8005, głośniki to Klipsch RF82II, słucham głównie muzyki w kręgach Rock, rzadziej POP, filmowa, reggae, hip hop , klasyczna bardzo rzadko, jak miałbym wybór to preferuje więcej muzykalności niż dźwięku analitycznego (RF82II używam również do kina domowego i jestem zadowolony, na chwilę obecną nie planuję wymiany tych głośników). Budżet około 4.000zł na chwilę obecną rozważałbym Gustard X20Pro lub Gustard A20H. Nie będę robił modów, chyba że sprowadzi się to do prostej wymiany kabla itp. w przyszłości nie wykluczam zlecenie przebudowy fachowcowi.

Edytowano przez KHT
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję skorzystać z wyprzedażowej ceny na TEAC'a UD-501, albo dołożyć do nowego UD-503. http://www.tophifi.pl/sluchawki/wzmacniacze-sluchawkowe/teac-ud-503.html

Nowy TEAC jest moim osobistym faworytem, gdybym wymieniał w najbliższym czasie swojego DAC'a, to wymieniłbym na właśnie tego. Z tego co widzę po opisie twoich oczekiwań, zdaje mi się, że tobie również by się spodobał. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zacząłeś myśleć. Chińskie daci są na prawdę świetne. Nie pamiętam teraz modelu jak znajdę to ci podesle.

Jak chcesz mieć później streamer to skorzystaj teraz z promo na pioneera n70.

Super gra właśnie po USB.

Dalej chord 2quote, m2tech young dsd. 

No o bezkonkurencyjny model pratagonist dac. Wkrótce będzie my go mieć na stanie. Wtedy zapraszam do odsluchow. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...