Skocz do zawartości

[Kabel jack DIY] skąd wziąć materiał na kabel aux 3,5mm (przewodnik)


Recommended Posts

Jest to mój pierwszy post więc na wstępie chciałbym się przywitać.

A teraz do rzeczy- googlałem, szukałem na wszelkich allegro i OLX ale nie udało mi się znaleźć kabla który spełniałby moje oczekiwania, (w cenie do 60zł, wyżej też patrzyłem i nic nie było) znalazłem za to 2 wtyczki jack 3,5mm które pasowałyby idealnie, do tego jakiś oplot+ koszulki termokurczliwe i miałbym super kabel, tylko nie wiem jakiego przewodnika użyć, nie chodzi tu o rodzaj miedzi czy coś, ale skąd wziąć sam kabel, czy jest jakiś 3 żyłowy który by pasował czy trzeba raczej rzeźbić z 3 osobnych kabli lub 1 2 żyłowego+1 osobno? Bawił się ktoś w coś takiego? Będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc.

Kabel będzie wykorzystany do podłączenia słuchawek do telefonu/komputera, długość ok 1m, dobrze jeśli będzie giętki i trwały, chce nowego kabla ponieważ oryginalny jest dość sztywny i że tak powiem po roku użytkowania nadal trzyma kształt w jakim bym przechowywany w pudełku :/ co jest dość irytujące. ps. jakby ktoś był ciekaw- mowa tu o dobrych słuchawkach, nie jakimś najtańszym sprzęcie, ATH MSR7

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...