Skocz do zawartości

Prośba w doborze Wzmacniacza i kolumn


Modano

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów, mam do was serdeczną prośbę, pomóżcie mi wybrać coś w miarę rozsądnego.

1) Ile pieniędzy mogę przeznaczyć na sprzęt ?

max 3000zł

2) Czy sprzęt ma być nowy, czy używany.

wolał bym nowy ale może być też używany

3) Czy sprzęt ma być stereo/kino domowe/analog/itp.?

Stereo

4) Jaki jest sprzęt towarzyszący

Denon DCD-710 AE

5) Jaka jest powierzchnia pokoju ?

24 m2 Kształt kwadratu

6) Jakiej muzyki słucham

Heavy Metal, Hard Rock, Rock lata 60, 70, 80

7) Czy to zakup jednorazowy czy w przyszłości będzie rozwijany ?

Raczej na kilka lat :)

8) Jakich funkcji oczekuję od sprzętu ?

W wzmacniaczu możliwości podłączenia sygnału z kilku źródeł, dobrze żeby też był w miarę dynamiczny.

Co do wzmacniacza, rozglądałem się troszkę i zastanawiam się nad Denonem PMA-720AE

Ale jeśli chodzi o kolumny to przyznam się że nie bardzo wiem co wybrać.

 

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz i propozycję sprzętu. Wzmacniacz mi odpowiada, co do kolumn mam zagwozdkę, bo z tego co się zorientowałem to razem z wzmacniaczem wyniesie mnie to koło 4300 zł.

co przekracza mój obecny budżet. I teraz, poczekać i dozbierać jeszcze, czy szukać czegoś w mniejszych pieniądzach, znajdzie się coś sensownego do podanego budżetu ?

Możesz coś zaproponować z segmentu używanego ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Biorąc pod uwagę Twoje preferencje oraz wielkość salonu, zdecydowanie polecam zestaw, oparty na dedykowanym do Twojego odtwarzacza wzmacniaczu Denon PMA-720AE oraz kolumnach Pylon Audio Pearl 25 lub STX Electrino 250. Obydwie konstrukcje oferują mocny, szybki i dynamiczńy dźwięk. Pylon Audio to brzmienie trochę spokojniejsze, bardziej ciepłe, plastyczne. STX bardziej eksponuje skrajne pasma,

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań oraz specjalnej oferty cenowej dla forumowicza oczywiście służę pomocą. Zapraszam jednak serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania poszczególnych konfiguracji. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Modano napisał:

Dzięki za odpowiedz i propozycję sprzętu. Wzmacniacz mi odpowiada, co do kolumn mam zagwozdkę, bo z tego co się zorientowałem to razem z wzmacniaczem wyniesie mnie to koło 4300 zł.

co przekracza mój obecny budżet. I teraz, poczekać i dozbierać jeszcze, czy szukać czegoś w mniejszych pieniądzach, znajdzie się coś sensownego do podanego budżetu ?

Możesz coś zaproponować z segmentu używanego ?

 

Kolega pisz do mnie o cenę. Nie martw się błahostkami. Szkoda życia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...