Skocz do zawartości

Jakie kolumny surround (tylne) do Jamo S626 HCS?


Nighty89

Recommended Posts

Jamo surround 200. Ale nie polecam. To bardzo slabe kolumienki. Mam je od kilku lat, ale używałem zaledwie kilka tygodni. Konstrukcja wydaje się być ok, ale .... brakuje im wszystkiego jeśli chodzi o jakośc dźwięku. O choćby namiastce basu nie ma co marzyć. Prawdopodobnie jest jakiś nowy model, ale nie znam. Może lepszy. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Rega napisał:

Jamo surround 200. Ale nie polecam. To bardzo slabe kolumienki. Mam je od kilku lat, ale używałem zaledwie kilka tygodni. Konstrukcja wydaje się być ok, ale .... brakuje im wszystkiego jeśli chodzi o jakośc dźwięku. O choćby namiastce basu nie ma co marzyć. Prawdopodobnie jest jakiś nowy model, ale nie znam. Może lepszy. Pozdrawiam.

Możesz mieć rację. 

6 godzin temu, Nighty89 napisał:

Dzięki za odpowiedzi. Chciałem się tylko upewnić, że mówimy o tym samym. Posiadam już dwie tylne kolumny, chciałem dokupić dwie kolejne, żeby system 5.0 przerobić na system 7.0. Te kolumny bipolarne będą dobrze współpracować z już istniejącymi kolumnami tylnymi?

Będą. Na necie znajdziesz ich odpowiednie ustawienie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...