Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
bass

Wasze ulubione stacje radiowe czyli co słychać w eterze

137 postów w tym temacie
Czego i czy w ogóle słuchacie radia. Dla mnie nr. 1 to radio PIN, chociaż w ogóle słabo jest z jakością na FM, wszyscy na maxa rozkręcają kompresory, tak by przy przeszukiwaniu ich stacja grała najlepiej. Nawet świetny i drogi tuner niewiele tu pomoże icon_sad.gif

Najlepsze rozwiązanie to radio z internetu. Bardzo dobra jakość, możliwość słuchania radia z całego świata, nawet z takich miejsc jak Gwatemala czy Peru.
Ściągnołem program zawny "Screamer" i jeśli słucham radia to tylko z internetu. Można nim słuchać chyba każdego rodzaju muzyki jaki istnieje:
- muzyki filmowej
- kolędy icon_smile.gif
- muzyka hawajska icon_rolleyes.gif
- rosyjska muzyka więzienna icon_biggrin.gif
i wiele, wiele innych

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=900&t=66

Ja najchętniej radio JAZZ, PiN, Antyradio, no i dla relaksu, od czasu do czasu PR II icon_biggrin.gif Oczywiście głównie przez internet icon_smile.gif

Nie ma to jak śpiew polityków !! Wkurzają mnie radiowe repertuary. AntyR, moze być

A ja tam tradycyjnie Trójki ,przeważnie w samochodzie bo niestety
ostatnio muszę dużo podróżować.

90% to Trójka, reszta to Antyradio, PIN, RMF Classic, wieczorne Radio Dla Ciebie - wszystko przeważnie w samochodzie, dużo jeżdżę.
Ostatnio radio zaniedbane w domu na rzecz płyt - kupiłem nowy odtwarzacz icon_wink.gif

kah - wyczuwam, że naśmiewasz się z tok fm - strzał kulą w płot
posłuchaj co puszczają, sama "wyższa kultura", pewnie szkoda im kasy na tantiemy dla madonnów, stonsów i kolinsów, puszczają płyty wygrzebane pogrzebaczem spod szafy, ale z bardzo wartościową muzą
aha - i nie czytam wyborczej

ja slucham radysjka zazwyczja jak jezdze autkiem, wiec to przewaznie sa 2 stacje...

RADIOSTACJA i ESKA, czasem jezcze jak lapie sygnal to poznanskie radio rmi FM.

Witam!

Ja ostatnio słucham radia VOX, które gra super stare kawałeczki. Czasami fajnie posłuchać czegoś starego, a nie tylko nowoczesnych jazgotów. icon_cool.gif

Witam,

malo mam czasu na sluchanie radia. Gdy podrozuje autem mieszam stacjami, az znajde cos milego dla ucha. Sa to najczesciej stacja: Trojka, Ram, Zlote przeboje, RoxyFM ...

Gdy siedze przy kompie gdzies poza domem korzystam z:

http://muzyka.pilsner.pl/

polecam ! co tydzien aktualizowana audycja "siesta". Naprawde spora baza utworow, do posluchania za darmo !
Poza tym dzieki temu serwisowi, znalazlem dla siebie kilka wczesniej nie znanych pozycji.

pozdr
hybryd

Cytat

Najlepsze jest czeskie radio "Hey"

Najlepsze jest ale gdzie w Czechach? Bo nie słuchałem czeskich stacji.

Z Polskich stacji które mam w okolicy, ciekawe dla mnie nagrania mogę słuchać w Radiu Planeta. Nie ma tam tyle zbytecznego gadania co w znanych komercyjnych stacjach. Leci tylko muzyka taka jaką teraz lubie.

Można powiedzieć, że radio towarzyszyło mi od dziecka a szczególnie radiowa Trójka. Później było z tym gorzej. Ostatnio powrót do tradycji i na moim leciwym Technicsie ST-9030 słucham głównie Trójki, PRII, Radia Jazz, czasami RMF Classica.

Cytat

90% to Trójka, reszta to Antyradio, PIN, RMF Classic, wieczorne Radio Dla Ciebie - wszystko przeważnie w samochodzie, dużo jeżdżę.

Mniej jeżdżę, więc udział Trójki skoczył do 95% icon_wink.gif
Zabawna sytuacja - w domowym tunerze popsuł mi się wyświetlacz, nie mam pilota, ale rzadko muszę zmieniać zaprogramowaną stację - jakoś mi nie przeszkadza.
Wszak słucham niemal wyłącznie Trójki...

Witam ja ograniczyłem się tylko do dwóch stacji Roxy FM oraz PR3 mimo że w amplitunerze jest ich zaprogramowanych około 15... icon_wink.gif

Cytat

Cytat

Najlepsze jest czeskie radio "Hey"

Najlepsze jest ale gdzie w Czechach? Bo nie słuchałem czeskich stacji.

Z Polskich stacji które mam w okolicy, ciekawe dla mnie nagrania mogę słuchać w Radiu Planeta. Nie ma tam tyle zbytecznego gadania co w znanych komercyjnych stacjach. Leci tylko muzyka taka jaką teraz lubie.

Radio "Hey" gra w okolicach pogranicza (Śląsk, Opolskie) na częstotliwości 94,7 FM.

Cytat

Radio "Hey" gra w okolicach pogranicza (Śląsk, Opolskie) na częstotliwości 94,7 FM.

Słuchałem tą stacje dzisiaj i masz rację fajną muzykę nadają, a ten czeski język taki śmieszny jest, aż nie pasuje do muzyki.

Cytat

Czego i czy w ogóle słuchacie radia. Dla mnie nr. 1 to radio PIN, chociaż w ogóle słabo jest z jakością na FM, wszyscy na maxa rozkręcają kompresory, tak by przy przeszukiwaniu ich stacja grała najlepiej. Nawet świetny i drogi tuner niewiele tu pomoże icon_sad.gif

kazdy ma swoje ulubione stacje radiowe lecz niekazdy posiada dobry aplituner lub tuner i dlatego zadaje ci pytanie bo pewnie pytajac o radio jestes jego czestym sluhaczem co jest lepsze do sluhania radia amlituner stereo czy amlituner kina domowego ijaki amlituner bys mi polecił do sluhania radia co jest fajniejsze i kture sie oplaca zakupic ????

Ja słucham głównie PR3, Roxy FM oraz\wielu stacji internetowych: The Edge, ProgRock, Stellar Attraction, Atlantic Radio

Od lat kilkunastu jestem wiernym słuchaczem Trójki. Jest to dla mnie jedyna stacja, w której mogę słuchać wiele ciekawych nagrań.

Widać, że Trójka króluje icon_wink.gif

Czyżby nie było tu słuchaczy najpopularniejszych radiostacji "towarzyszących" - RMF i Zetki? icon_mrgreen.gif

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0