Skocz do zawartości

Wasze ulubione stacje radiowe czyli co słychać w eterze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 139
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najlepsze rozwiązanie to radio z internetu. Bardzo dobra jakość, możliwość słuchania radia z całego świata, nawet z takich miejsc jak Gwatemala czy Peru.
Ściągnołem program zawny "Screamer" i jeśli słucham radia to tylko z internetu. Można nim słuchać chyba każdego rodzaju muzyki jaki istnieje:
- muzyki filmowej
- kolędy icon_smile.gif
- muzyka hawajska icon_rolleyes.gif
- rosyjska muzyka więzienna icon_biggrin.gif
i wiele, wiele innych

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=900&t=66
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
kah - wyczuwam, że naśmiewasz się z tok fm - strzał kulą w płot
posłuchaj co puszczają, sama "wyższa kultura", pewnie szkoda im kasy na tantiemy dla madonnów, stonsów i kolinsów, puszczają płyty wygrzebane pogrzebaczem spod szafy, ale z bardzo wartościową muzą
aha - i nie czytam wyborczej
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Witam,

malo mam czasu na sluchanie radia. Gdy podrozuje autem mieszam stacjami, az znajde cos milego dla ucha. Sa to najczesciej stacja: Trojka, Ram, Zlote przeboje, RoxyFM ...

Gdy siedze przy kompie gdzies poza domem korzystam z:

http://muzyka.pilsner.pl/

polecam ! co tydzien aktualizowana audycja "siesta". Naprawde spora baza utworow, do posluchania za darmo !
Poza tym dzieki temu serwisowi, znalazlem dla siebie kilka wczesniej nie znanych pozycji.

pozdr
hybryd
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Cytat

Najlepsze jest czeskie radio "Hey"


Najlepsze jest ale gdzie w Czechach? Bo nie słuchałem czeskich stacji.

Z Polskich stacji które mam w okolicy, ciekawe dla mnie nagrania mogę słuchać w Radiu Planeta. Nie ma tam tyle zbytecznego gadania co w znanych komercyjnych stacjach. Leci tylko muzyka taka jaką teraz lubie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

90% to Trójka, reszta to Antyradio, PIN, RMF Classic, wieczorne Radio Dla Ciebie - wszystko przeważnie w samochodzie, dużo jeżdżę.


Mniej jeżdżę, więc udział Trójki skoczył do 95% icon_wink.gif
Zabawna sytuacja - w domowym tunerze popsuł mi się wyświetlacz, nie mam pilota, ale rzadko muszę zmieniać zaprogramowaną stację - jakoś mi nie przeszkadza.
Wszak słucham niemal wyłącznie Trójki...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Cytat

Najlepsze jest czeskie radio "Hey"


Najlepsze jest ale gdzie w Czechach? Bo nie słuchałem czeskich stacji.

Z Polskich stacji które mam w okolicy, ciekawe dla mnie nagrania mogę słuchać w Radiu Planeta. Nie ma tam tyle zbytecznego gadania co w znanych komercyjnych stacjach. Leci tylko muzyka taka jaką teraz lubie.



Radio "Hey" gra w okolicach pogranicza (Śląsk, Opolskie) na częstotliwości 94,7 FM.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Czego i czy w ogóle słuchacie radia. Dla mnie nr. 1 to radio PIN, chociaż w ogóle słabo jest z jakością na FM, wszyscy na maxa rozkręcają kompresory, tak by przy przeszukiwaniu ich stacja grała najlepiej. Nawet świetny i drogi tuner niewiele tu pomoże icon_sad.gif


kazdy ma swoje ulubione stacje radiowe lecz niekazdy posiada dobry aplituner lub tuner i dlatego zadaje ci pytanie bo pewnie pytajac o radio jestes jego czestym sluhaczem co jest lepsze do sluhania radia amlituner stereo czy amlituner kina domowego ijaki amlituner bys mi polecił do sluhania radia co jest fajniejsze i kture sie oplaca zakupic ????
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...