Skocz do zawartości

Amplituner (?) do kolumn Avance Omega 509


michalma7

Recommended Posts

Cześć,

Przejąłem od Mamuśki głośniki Omega 509 jako że u niej robiły jedynie za podstawkę na doniczkę i chciałem ich zacząć używać. 

Stary wzmacniacz niestety umarł więc zacząłem poszukiwania nowego ale niestety po kilku dniach poszukiwania wiem coraz mniej dlatego zwracam się do Was o pomoc.

Nie chcę wydawać na niego więcej niż 1000 zł a podłączony będzie głównie do TV + PS4 i służyć będzie do Filmów/Muzyki. Bardziej Rock ale czasami jakieś Techno/Elektro też może się wydarzyć. 

Zależy mi na tym żeby dało się bezpośrednio puszczać z niego muzykę z Spotify ew. przez BT z laptopa/Telefonu.

Do tej pory znalazłem Yamahę RN301.

Używane jak by co też wchodzą w grę. 

 

Drugą opcją którą zacząłem rozważać to sprzedać głośniki i kupić jakiś gotowy zestaw kina domowego dopłacając ~500zł - Jakieś porady ile mogą być one warte? Rozstrzał cenowy tych które znalazłem jest duży (od 800 do 2200)

Dzięki za pomoc!

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Biirac pod uwagę Twoje preferencje, rzeczywiście z urządzeń fabrycznie nowych masz tylko amplituner Yamaha R-N301. Urządzenie dobrze będzie współpracowało z Twoimi kolumnami, dodatkowo ma obsługę Spotify.

Z mojej strony natomiast zaproponowałbym jeszcze najnowszy amplituner Onkyo TX-8220. To urządzenie trochę lapsze brzmieniowo, jednak nie jest wyposażone w Spotify, ma za to bluetooth. Na koniec propozycja zdecydowanie najlepsza pod względem jakości dźwięku - NAD C316 BEE

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań oraz specjalnej oferty cenowej dla forumowicza oczywiście służę pomocą. Zapraszam jednak serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania poszczególnych konfiguracji. Poza wymienionymi powyżej urządzeniami, na miejscu w naszym salonie masz do dyspozycji dziesiątki urządzeń, które w komfortowych warunkach możesz przetestować i porównać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...