Skocz do zawartości

Pomoc w wybraniu wzmacniacza


krys187

Recommended Posts

Witacjie, potrzebuje pomocy z wybraniem właściwego wzmacniacza. Złożyłem dwie kolumny z głośników Tonsila :(jedna kolumna 115watt) wysoko tonowy 15watt 8ohm, sredniotonowy 60watt 8ohm i dwa niskotonowe 20watt 15ohm. Kupiłem do tego amplituner Yamaha rs-202d 100watt na kanał i jest beznadziejny. Kompletnie zero basu graja sztywno i twardo. Pożyczyłem od kolegi wzmacniacz Unitra ws 432 (podobno 30watt na kanał)  i kolumny graja bardzo dobrze ale niestety sprzęt ma swoje lata i chce kupic cos ciekawszego i nowego. Dysponuje kwota około 3000/4000zł zastanawiałem sie nad : Rotel A10 40watt na kanał, Rotel A12 60watt na kanał , Yamaha a-s701 100watt na kanał. Napewno amplituner zostanie na pare ładnych lat więc mam nadzieje że mi pomożecie ! 

 

Edytowano przez krys187
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 w na bas a 60 w na średnie tony? 

Dziwne. 

Nie kupował bym wzmaka do 4tysiecy do tych kolumn bo szkoda. Kupił bym coś mocnego i starszego. 

Ale jestem branża jeśli chcesz kupić nie będę ci bronił. A nawet dam dobra cenę. 

Propozycje nad 375, Yamaha as701, Cambridge cxa80.

Pozostaje do twojej dyspozycji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...