Skocz do zawartości

Kino domowe do salonu


Ghost89

Recommended Posts

Cześć 

Jestem w trakcie poszukiwań kina domowego do salonu o pow 24m2.

w grę wchodzą zestawy 5.1.  Głośniki tylko podstawkowe, zależy mi aby nie zabierać zbyt dużo powierzchni salonu:).

Zestaw będzie podłączony do telewizora. Przeznaczenie zestawu tylko i wyłącznie do oglądania filmów.

Układ sofa vs TV w salonie zamieszczam na zdjęciu - może to w czymś pomoże:).

Kwota w jakiej chciałbym się zmieścić to max 4000zł. (Zestaw + amplituner)  

Sprawdzając forum znalazłem kilka zestawów i chciałbym znać wasza opinię na ich temat. Lub jeśli nie jest to dobre rozwiązanie inne propozycje.

 

1) https://sklep.rms.pl/polk-audio-tl1600-blackstone-zestaw-kolumn-kina-domowego-5-1-2

Zestaw nr 1 wygląda ok, tyle że do tego pasowałby amplituner. Tu jestem otwarty na wasze propozycje co było by dobre do takiego zestawu. Jeśli z nowych modeli nie będzie co wybierać w tej kwocie (1500zł), w grę wchodzą również używane amplitunery. 

2) https://sklep.rms.pl/polk-audio-t-sub-bookshelf-system-t30-t15-psw110-zestaw-podstawkowych-kolumn-do-kina-domowego-5-1

Zestaw nr 2.  Nie wiem jaka będzie różnica w jakości dźwięku między zestawem nr 1. Natomiast w cenie jest znaczna:/. No i do tego amplituner, ale za 500zł to raczej nie znajdę nawet w używkach.

No chyba że się mylę. Proszę pamiętać że wykwintnym audiofilem nie jestem.

3) https://kon-sul.pl/kino-domowe/zestawy-kina-bez-napedu/denon-avr-x1400-magnat-202-sub202a 

Zestaw nr 3. Podoba mi się najbardziej. Super bo w zestawie jest już amplituner. Cena zachęcająca. Nie mam pojęcia jak z jakością dźwięku. Satelity mogłyby być mniejsze gabarytowo ale do przeżycia. Pytanie czy można zastosować np ten amplituner do zestawu nr 1?   Czy ten amplituner jest ok?

Bardzo Was proszę o porady i opinie.

Może polecacie coś lepszego cenowo niż moje propozycje?

 

ScreenHunter_1.bmp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, jeśli system kinowy to kolumny seri monitor od magnata są na prawdę dobre.

202 to solidna kolumna. 

Nie łączył bym jednak tej linii z elektronika denona. Bardziej Onkyo i Yamaha. Np model 483 lub starszy 681.

Jako alternatywę zaproponuje set kolumn qacoustic, granie deczko bardziej otwarte. W razie pytań lub wycen zapraszam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, S4Home napisał:

Witaj, jeśli system kinowy to kolumny seri monitor od magnata są na prawdę dobre.

202 to solidna kolumna. 

Nie łączył bym jednak tej linii z elektronika denona. Bardziej Onkyo i Yamaha. Np model 483 lub starszy 681.

Dziękuję za zainteresowanie tematem.:)

Od razu nasuwa mi się pytanie- czy posiadacie może ten zestaw na stanie? chodzi mi o kolumny seri monitor od magnata. 

No i oczywiści wspomniany przez Ciebie amplituner Onkyo lub Yamahy do tego?- może być używany.

Chciałbym uniknąć zakupu wysyłkowego i jeżdżenia po kilku sklepach.:/

Jaka byłaby orientacyjna cena za taki zastaw?

  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...