Skocz do zawartości

Onkyo tx 8150 wymiana


tomaz75

Recommended Posts

Witam i proszę o pomoc.Onkyo tx 8150 prawie sprzedane,brakuje basu podczas cichego odsłuchu kolumny to Indiana line nota 550 i wiem ze w nich może tkwi problem ale wymiana może kiedyś.nie posiadam cd i nie zamierzam kupić dlatego zależy mi na stremowanie z Tidal,Spotify,mam odtwarzacz sieciowy z dyskiem i tam mam muzykę.sprzet nowy lub używany .moje typy to Yamahy A-s501,701 z wxad10 lub Rn602,lecz to tylko luźne propozycje ,proszę o sugestie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.10.2017 o 19:14, tomaz75 napisał:

Witam i proszę o pomoc.Onkyo tx 8150 prawie sprzedane,brakuje basu podczas cichego odsłuchu kolumny to Indiana line nota 550 i wiem ze w nich może tkwi problem ale wymiana może kiedyś.nie posiadam cd i nie zamierzam kupić dlatego zależy mi na stremowanie z Tidal,Spotify,mam odtwarzacz sieciowy z dyskiem i tam mam muzykę.sprzet nowy lub używany .moje typy to Yamahy A-s501,701 z wxad10 lub Rn602,lecz to tylko luźne propozycje ,proszę o sugestie

Hej Tomaz75 a w jakiej cenie sprzedawałeś/sprzedałeś tego tx 8150? Jak długo byłeś jego właścicielem?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tomaz75 napisał:

Za 1400 poszło do znajomego,s4 skąd ciekawość?Szczubik mam Note 550 na sprzedaż widzę że się zastanawiasz?

Ja się bardzo zastanawiam i nawet dostałem propozycję zestawu od Kolegi jednego:

https://www.tophifi.pl/stereo/zestawy-stereo/yamaha-r-n303d-indiana-line-nota-550.html

- właśnie z tymi NOTA 500....ale sam jeszcze nie wiem nad czym się zastanawiam :):):)

S4Home dobrze mi napisał, że najpierw muszę wiedzieć czego szukam, a w tym momencie jestem jeszcze na poszukiwaniach. Podstawa to posłuchanie zestawów....czy np. samych konkretnych kolumn, ale nie mam jeszcze pomysłu jak się za to zabrać.... :(  Może ktoś podpowie, czy np.w Krakowie i gdzie mógłbym nie zawracając głowy czegoś posłuchać?

Niedługo kończę malowanie pokoju, zacznę skręcanie mebli i zobaczę ile mi miejsca zostanie na kolumny jak już wszystko będzie stało na swoim miejscu...niestety BARDZO się boję i już mnie żona wczoraj nastraszyła że tego miejsca nie będzie wcale tak dużo, więc na razie się nie napalam na nic bo.....(aż sam się boję pomyśleć...:) )

Jak cenowo takie kolumny cenisz z ciekawości? Zawsze jak coś wolałbym od osoby z Forum niż od pierwszego lepszego użytkownika, wszak czułbym się pewniej kupując od Ciebie..(może być w wiadomości prywatnej jeśli tu są i nie chcesz się dzielić ze wszystkimi tą informacją:))

pozdr

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie masz salon Top hifi i tam bez problemu posłuchasz jak wcześniej się umówisz. Z Krakowa masz również niedaleko do s4home. Oświęcim to niecała godzinka samochodem. Również w Galerii Krakowskiej masz salon denon z tego co pamietam. Z Krakowa masz również nie tak daleko Myślenic, gdzie jeden z użytkowników tego forum prowadzi komis. Nikomu nie będziesz zawracał gitary, bo przecież nikt nie robi tego za darmo. Jak kupisz to przecież zarobią ;) sam przed zakupem odsłuchałem kilka zestawów zarówno u s4home w salce, jak i u siebie w domu i powiem Ci ze bez odsłuchu nic bym nie kupował. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No koledzy widzę bezpiecznie o branży :)

Top hi-fi w Krakowie to najgorszy sklep audio! Wybór swietny, obsługa katastrofalna. Faceci to maruderzy i wyciskacze byle byś wziął. Absolutnie zachęcam do omijania tego przybytku nie doli. 

Na sąsiednim forum jest wątek o nieudolności tych sklepów. Chyba jedynie Poznań trzyma jako taki poziom. 

Inni to koszmar, ale Kraków to przebija wszystko. Byłem tam pare razy z kasą w kieszeni. Już szedłem po sprzęt, nawet go nie sprawdzać. 

Ale po kontakcie słownym wyszedłem. Na prawdę odradzam. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja zdecydowanie polecam podjechać do s4home. Koledzy mają cierpliwość ;) 

Generalnie obsługa robi wiele i rzeczywiście jak będę wybierał następny sprzęt to zacznę od s4home właśnie. Nie ma nic lepszego niż posłuchać sprzętu u siebie zanim się kupi.

Salon jest przy głównej drodze 44 z Krakowa. Nawet nie wjeżdżasz do Oświęcimia. Prawdopodobnie szybciej dojedziesz do nich niż na drugi koniec Krakowa :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...