Skocz do zawartości

Onkyo tx 8150 wymiana


tomaz75

Recommended Posts

 

Przed chwilą, tomaz75 napisał:

Panowie wątek o czym innym 

 

Sorry Tomaz75 chyba wszystko zaczęło się bo Koledzy odnieśli się do mojego posta, który jakby nie patrzeć dotyczył Twojego byłego sprzęta tx-8150 :)

Przed chwilą, voytaz napisał:

No ja zdecydowanie polecam podjechać do s4home. Koledzy mają cierpliwość ;) 

Generalnie obsługa robi wiele i rzeczywiście jak będę wybierał następny sprzęt to zacznę od s4home właśnie. Nie ma nic lepszego niż posłuchać sprzętu u siebie zanim się kupi.

Salon jest przy głównej drodze 44 z Krakowa. Nawet nie wjeżdżasz do Oświęcimia. Prawdopodobnie szybciej dojedziesz do nich niż na drugi koniec Krakowa :D 

 

Racja Voytaz ! Nie chciałbym czuć się na takim odsłuchu jak "ktoś nie mile widziany" bo nie lubię takich sytuacji... :( ...jeśli mają cierpliwość i potrafią doradzić to czego szukać więcej... ???

Przed chwilą, S4Home napisał:

No właśnie ma problem. 

Bo top hi-fi w Krakowie hmmm .....

Dobra jedz tam. A potem do nas zobaczysz o czym mówię :)

Zrobisz sobie w którąś sobotę wycieczkę od razu do muzeum Auschwitz. Weź znajomych. 

Piotrek

Cześć Piotrek, masz tego świadomość że mogłem to zrozumieć jako przyszłościowe zaproszenie do Ciebie?

Znalazłem właśnie w necie Waszą stronkę i aż się ucieszyłem że to tak jakby nie patrzeć "blisko mnie" :)... teraz tylko muszę wchłonąć trochę więcej "teorii" żeby nie być do końca zielony jak ogórek na wiosnę... i może spróbuję jeszcze wybrać się na odsłuch jakiegoś zestawu... 

 

 

9 godzin temu, voytaz napisał:

Z Krakowa masz również niedaleko do s4home. Oświęcim to niecała godzinka samochodem. Również w Galerii Krakowskiej masz salon denon z tego co pamietam. Z Krakowa masz również nie tak daleko Myślenic, gdzie jeden z użytkowników tego forum prowadzi komis. Nikomu nie będziesz zawracał gitary, bo przecież nikt nie robi tego za darmo. Jak kupisz to przecież zarobią ;) sam przed zakupem odsłuchałem kilka zestawów zarówno u s4home w salce, jak i u siebie w domu i powiem Ci ze bez odsłuchu nic bym nie kupował. 

Voytaz: s4Home i Kolega prowadzący komis z Myślenic z używanym sprzętem to na razie dwaj moi faworyci z którymi chciałbym się spotkać i porozmawiać :)

TOMAZ75 z grzeczności musiałem się odnieść do postów Kolegów, więcej już nie zaśmiecam wątku...dzięki pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaz75,

uaktualnij informacje po sprzedaniu Twoich sprzętów: ile możesz wydać i na co (amplituner plus kolumny). To będzie czytelniej dla wszystkich.
Poza tym w tym wątku nie napisałeś m.in. na jakiej powierzchni grasz...

 

12 godzin temu, InsideTheReactor napisał:

Top hi-fi w Krakowie to najgorszy sklep audio! Wybór swietny, obsługa katastrofalna. Faceci to maruderzy i wyciskacze byle byś wziął. Absolutnie zachęcam do omijania tego przybytku nie doli. 

Na sąsiednim forum jest wątek o nieudolności tych sklepów. Chyba jedynie Poznań trzyma jako taki poziom. 

Inni to koszmar, ale Kraków to przebija wszystko.

Nie chcę kopać leżącego - ale po paru rozmowach telefonicznych miałem dosyć salonu w Krakowie (np. sprzedawali używaną lampową integrę klienta i stwierdzili przy używanym egzemplarzu że to nieistotne ile lat grał, bo lampy chyba są dobre i długo pograją - a był kupiony 5 lat temu). Więc chyba nikogo nie dziwi że przestałem się do nich odzywać.

A nie tylko Poznań trzyma poziom - sporo razy byłem w Top HiFi na Nowogrodzkiej w Warszawie i za każdym razem byłem dobrze obsłużony (odsłuch, informacja, zakup), pomagałem też koledze w zakupie kd i wyszedł zadowolony. Na Andersa bywam rzadziej, obsługa poprawna (dowiedziałem się czego chciałem, ale nie kupowałem - bo nie miałem takiej potrzeby).

Ale co do Poznania i Szczecina nie wypowiadam się, bo nie byłem w tych salonach. A poza tym jak już koledzy napisali - trzymajmy się tematu!

Pozdrawiam
PS. Zaś co do propozycji sprzedaży osobom z Forum - to od tego jest PW albo dział GIEŁDA (ale nie mam tu na myśli "Branży", tylko ogłoszenia/propozycje użytkowników naszego Forum).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychylam się do tego co napisał @RoRo, tak minimum 50 godzin odsłuchów a jeszcze lepiej 200 godzin - przy zakupie nowego. Sprzęt musi się wygrzać.

Edycja: w ciągu tego czasu zauważysz, wyraźną zmianę charakterystyki grania. Miejmy nadzieję, że sprzęt już trochę grał u innych - to było by lepiej. :)

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...