Skocz do zawartości

Zakup pierwszego zestawu audio...


szczubik

Recommended Posts

3 godziny temu, Pędrak napisał:

szczubik,

nie załamuj się!

Pamiętaj, nic nie dzieje się bez przyczyny:D

Być może dzięki temu staniesz się właścicielem lepiej brzmiącego zestawu, a o tym co się stało szybko zapomnisz.

Głowa do góry, forumowicze Ci pomogą w tym by z przyszłego wyboru, a co za tym idzie zakupu, czerpać czystą muzyczną przyjemnośćB|

 

2 godziny temu, Fafniak napisał:

@szczubik - miałem podobną sytuację z odtwarzaczem CD - później okazało sie ze trafił mi się fajniejszy :)

Nawet chłopaki nie wiecie jak mi polepszyliście HUMOR ! ! !

Z całego serca dzięki! bo nerwa miałem dziś cały dzień od 10:00 rano!

Super okazja przeszła mi koło nosa bo mogłem mieć tą yamaszkę w super cenie w stanie sklepowym, więc taka okazja długo się pewnie nie powtórzy...choć jeśli tak się stało to również zaczynam sobie zdawać z tego sprawę że być może tak to powinno być...i ktoś nade mną czuwa:9_innocent:... Byłby to zakup tak czy inaczej w ciemno bez wcześniejszego odsłuchu...szkoda...ale dokładnie-"nic nie dzieje się bez przyczyny..." :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 123
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nowy temat zrodził się w mojej glowie po wtopie przy kupnie okazjonalnie tej y rn602...i pewnie drugiej również... Na tapetę idzie tym razem wzmacniacz yamaha as-701.znalazlem taką niby nówkę sztuke w dobrej cenie i tym razem na wszelki wypadek zarezerwowałem.

Przed chwilą zadzwoniłem do sklepu audio w Kr.w celu krótkiej rozmowy na temat rn602.as701 i rozjaśnienia tematu...itd...Fachowa pomoc i miła rozmowa zaowocowała umówieniem się na poniedziałek na odsłuch???

Sprzęty które na dzień dzisiejszy chciałbym odsłuchać to ta pechowa dla mnie Yamaha rn602 oraz wzmacniacz Yamaha as701....lub inne to nie wykluczone?

Co do kolumn to chciałbym posluchac: 

Indiana linę nota 550, dali zensor 3, missiony m32, dali Concept 2, monitor audio bx2 i bx5 oraz Silver 2 bo mam na oku używane.

To są moje LUŹNE typy które mogę/powinienem/ nie muszę /nie powinienem  odsłuchać?

Wszelkie rady BARDZO MIŁE WIDZIANE...jux wiem co będę robił do poniedziałku...

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doszedł mi jeszcze do poniedziałkowego odsłuch PIONIER sx-n30dab :)

Czy kupując wzmacniacz jesteśmy w stanie sprawdzić jego "przeszłość" -tzn. ile ma godzin przebiegu...bo np.stał na wystawie a później został starannie zapakowany i robi teraz za nówkę?

Jeden z Kolegów mi podpowiadał że kupując używany sprzęcik należ zrobić jego twardy reset to być może da się sprawdzić jego przeszłość co o tym sądzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, szczubik napisał:

Co do kolumn to chciałbym posluchac: 

Indiana linę nota 550, dali zensor 3, missiony m32, dali Concept 2, monitor audio bx2 i bx5 oraz Silver 2 bo mam na oku używane.

Noty tylko X, Misionów nie odsłuchasz, Conceptow też nie, Serii BX też nie. Tylko używki.

1 godzinę temu, szczubik napisał:

doszedł mi jeszcze do poniedziałkowego odsłuch PIONIER sx-n30dab

Konkurencja dla RN602

1 godzinę temu, szczubik napisał:

Czy kupując wzmacniacz jesteśmy w stanie sprawdzić jego "przeszłość"

Wzmacniacz nie, amplituner tak. Ale nikt Ci nie powie jak.

1 godzinę temu, szczubik napisał:

Jeden z Kolegów mi podpowiadał że kupując używany sprzęcik należ zrobić jego twardy reset to być może da się sprawdzić jego przeszłość co o tym sądzicie?

To niech Ci powie jak. Sam reset nic tu nie zmienia :) Kombinuje, coś mu dzwoni ale chyba nie w tym kościele. :P

 

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie Koledzy na szybko jakie kolumny małe PODSTAWKOWE polecacie pod Yamahę rn-602? Niestety brak miejsca nie pozwala mi na podłogowe nad czym również ubolewam...

Mam swoje typy jednak chciałbym poznać Wasze zdanie i usłyszeć różne opinie.

Być może ktoś ma lub miał połączenie rn 602-ki z małymi kolumnami ?

Chciałbym żeby były one przynajmniej na poziomie tego modelu amplitunera i pozwalały cieszyć się miłym odsłuchem wykorzystując przy tym zarówno możliwości amplitunera jak i swoje.

pozdr all

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena max 2000zł za 2 szt.

 

Czy mogę prosić o luźne propozycje małych podstawek do tej właśnie yamahy rn602?

Już to gdzieś pisałem więc skopiowałem:

Chciałbym żeby zestaw służył wszystkim domownikom-nie jesteśmy melomanami jednak od czasu do czasu lubimy sobie posłuchać dobrej muzy typu: Queen, U2, AC/DC, Metallica, Kasia Kowalska,Nosowska, KOra,Kazika, ostatnio sporo muzyki filmowej-Zimmer Gladiator i Braveheart...itp... i inne, lubimy posłuchać radia internetowego tematycznego typu lata 70'- 80', z dziećmi obejrzeć film/bajkę z "ala-kinowymi efektami" (nie musi być nawet 5.1) powygłupiać się przy dziecięcych piosenkach z youtuba i tak jak wspomniałem żeby można było podłączyć do całego zestawu przyszłościowo x-boxa one S bo planujemy zakup prawdopodobnie na święta- żeby można było zagrać w gry-postrzelać i pojeździć samochodami z "fajnymi efektami". Mam na myśli z fajnymi efektami dla LAIKA!!! Do tego wszystkiego jest telewizor Samsung48' z dostępem do internetu smart tv z wejściami HDMI.(i pewnie innymi...)

Dlatego nie szukam jakiegoś zestawu typowo do np. OSTREJ muzyki lub np. jedynie do jazzu jak co niektórzy, bo u nas leci dosłownie WSZYSTKO - wiem że to mało ciekawe określenie, nie ułatwiające wyboru jednak chodzi mi chyba o UNIWERSALNOŚĆ  mojego sprzętu.

Po dzisiejszym odsłuchu zwróciłem uwagę na to że chyba będę szukał kolumn które dają jak ja to dzisiaj nazwałem szeroką scenę- przy dwóch parach kolumn miałem wrażenie, że gra K.D ponieważ dźwięk przepięknie mnie otaczał i zamykając oczy nie byłbym w stanie określić skąd do moich uszu dochodzi dźwięk-tak było na kawałku z Gladiatora:)

Ac/DC i Metallica również pokazały inny wymiar którego do tej pory chyba nie słyszałem . W wersji koncertowej usłyszałem pierwszy raz na swoje ucho, że jedne instrumenty są słyszane tak jakby z jednego głośnik, później przechodzą na drugi...uzupełniają się i zazębiają...i ten WOKAL !!!taki można powiedzieć efekt WOW. Mistrzostwo świata! Wydawało mi się że siedzę na koncercie- a to grały  jedynie małe kolumny podstawkowe.

Piszę tylko i wyłącznie z własnej oceny tego co słyszałem bo nie znam możliwości odsłuchowych topowych kolumn czy nawet dużych podłogowych- to jedynie subiektywna moja ocena. Albo mam małe wymagania tego jeszcze nie wiem

Dzisiaj zwróciłem również uwagę, że bas jednak musi być ale na odpowiednim poziomie Nie powinien dominować ale jak oglądam film lub będzie wybuch w grze to chciałbym go usłyszeć Do tej pory np. w samochodzie bas mi raczej nie był potrzebny-  mam go ustawiony na 0 lub nawet -1 czy -2 ale chyba dlatego że mam w aucie słabe nagłośnienie i dając bas na +++++ wszystko strasznie DUDNI i RZĘZI...i nie da się wtedy słuchać.

Nie mam pojęcia czy to dobre określenia których użyłem wyżej, jednak za mało jeszcze wiem żeby używać jakiegoś kwiecistego języka co niektórzy potrafią.

To tak może po krótce jak czegoś ważnego nie napisałem to proszę dać znać to uzupełnię:)

Podstawa dla mnie to na dzień dzisiejszy prawdopodobnie dobór małych podstawkowych kolumn do tej Yamahy.

Dzięki z góry i pozdrawaim

Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio po nim nie ma sensu cytować go w całości.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale może napisz jakie zestawy słuchałeś i co w danych zestawach ci sie podobało?

Na allegro są używane Usher 601V - tyle że nie wiem jak wypadną w połączeniu z tą jamaszką (może być „za jasno/ostro” )więc jest taka propozycja na zasadzie - biorę pod pachę wzmacniacz i jadę sprawdzić ;)

 

Edytowano przez Fafniak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2017 o 06:53, Fafniak napisał:

Ale może napisz jakie zestawy słuchałeś i co w danych zestawach ci sie podobało?

Na allegro są używane Usher 601V - tyle że nie wiem jak wypadną w połączeniu z tą jamaszką (może być „za jasno/ostro” )więc jest taka propozycja na zasadzie - biorę pod pachę wzmacniacz i jadę sprawdzić ;)

 

Witam wszystkich,

napiszę kilka zdań na temat mojego można powiedzieć pierwszego poważnego odsłuchu :)

Na tapetę poszła YAMAHA rn-602 już ją mam chyba w podświadomości na szafce rtv w pokoju:)...więc inne amplitunery sobie odpuściłem...

Do tego poszukuje z braku miejsca kolumn PODSTAWKOWYCH-

Całe szczęście że małe podstawkowe kolumny wcale z tego co teraz widzę i usłyszałem nie będą złym wyborem dla mnie...trochę się bałem i obawiałem że szkoda tej rn 602ki do tak małych kolumn...- ale po tym co mi napisaliście i po tym co słyszałem na odsłuchu wiem że małe też mogą zrobić wrażenie (przynajmniej na mnie bo nie słyszałem kolumn z wyższej półki )

Odsłuchiwałem 4 pary kolumn:

-odsłuch był jak już napisałem yamaha na rn 602

-w ustawieniu pure direct na wszystkim co słuchałem:

- głośność- średnio głośno i raczej cicho - na następnym odsłuchu na pewno będę chciał trochę odkręcić volume na takim np. ac/dc

- muza jaka poszła to ac/dc, metallica, muzyka z gladiatora i trochę Turnaua

 

- na pierwszy ogień poszły Acustic Energy AE 301- 1600zł para-plusem ich była na pewno SZEROKA SCENA- WOW-bardzo muzykalne, ciepły miły dźwięk, bardzo duża przestrzenność, ale troszkę jakby brakowało im minimalnie basu-takiego dołu-ale spokojnie był i pewnie bym się do tego przyzwyczaił...jak wyłączyłem pure direct i dałem troszeczkę basu to było już o wiele lepiej -na muzyce z gladiatora czułem się jakbym słuchał z kina domowego i było z 5 głośników...dźwięk dochodził z każdej strony nie tylko z przodu, ale miałem wrażenie że i z boku i z góry-super efekt!

Słuchaliśmy na różnym poziomie głośności ale raczej cicho i średnio.

Plus był taki że przy cichym słuchaniu -jak np. ogląda się filmy wieczorkiem już jak dzieci pójdą spać to mam wrażenie że te kolumny zagrają równie dobrze co głośno i to byłby ich duży plus!! bardzo mnie zaskoczyły!

bardzo małe rozmiarowo ale na prawdę pełen szacun. Była to dla mnie w ogóle nie znana firma, pierwszy raz słyszałem tą nazwę...podsumowanie- w małym ciele wielki duch, zrobiły na mnie od początku bardzo miłe wrażenie...i bas reflex z przodu co dla mnie chyba na duży plus bo będą stały dość blisko ściany...

- drugie były Opal Monitor - Pylon Audio- 1400 zł para-bardzo ładne kolumny wizualnie- żonie by się na pewno spodobały...największe chyba z tych wszystkich...minus to brak maskownic w zestawie -należy dokupić-ale z drugiej strony głośniki były tanie-coś za coś pewnie:)- jeśli chodzi o dźwięk: wydawało mi się że grają ostro-ostrzej od ae 301, ale ZUPEŁNY BRAK PRZESTRZENI-nie było tej sceny dookoła zamykając oczy mogłem wskazać palcem gdzie stoi kolumna- dla mnie jakiś taki płytki dźwięk jakby WSZYSTKIEGO im brakowało....kilka kawałków i poszły w odstawkę-nie mam co się więcej rozpisywać...

- trzecie były Indiana Line 260X- 1300 zł para. wizualnie również b.ładne kolumienki.fajnie wykonane.dość szeroko grały, fajna scena, dość przestrzennie jednak raczej gorzej od ae301ale porównywalnie raczej... za to miały fajny basik-mam wrażenie że lepszy od ae301- bardzo fajne kolumienki bardzo pozytywnie je odebrałem!

- czwarte ostatnie były również kolumny z Acustic Energy model radiance one 80 (chyba)-2100 zł

również bardzo fajna scena-tak szeroko grały porównywalnie do ae301- ta sama firma więc wnioskuje że być może ten sam kierunek obrały te głośniczki co pierwsze 301-nki...w mojej ocenie więcej basu niż w ae301, sam nie wiem czy ich przestrzenność była większa niż 301 ale na pewno porównywalnie...również b.fajnie grały...bas reflex z tyłu a u mnie będą stały blisko ściany więc może nie za ciekawie z tego powodu dla mnie-nie wiem...

To tak po krótce, robiłem niby notatki coś tam sobie zapisywałem, ale pierwszy raz byłem na odsłuchu i ogólnie było wielkie WOW dla mnie...ponad 2h spędziłem w b.miłym towarzystwie testując sprzęty- CZEGO CHCIEĆ WIĘCEJ więcej słuchałem chyba niż pisałem...:)

Na koniec poprosiłem o te ae 301 jeszcze raz bo je słuchałem jeszcze w szoku jako że były pierwsze...posłuchałem ich jeszcze raz...wszystko jednak się potwierdziło co stwierdziłem za pierwszym razem - super grały przestrzennie-naprawdę wydawało mi się że grało z kilka kolumn!- paradoks jest taki że z zewnątrz patrząc na obudowę były to NAJMNIEJSZE KOLUMIENKI, najbardziej niepozorne-nigdy bym nie powiedział że dźwięk który słyszę dobiega właśnie z nich- gdybym się z kimś zakładał to przegrałbym zakład na 100%. Minimalnie brakowało im jednak tego basu, na co Pan z salonu zaproponował podłączenie subwoofera.Nie wiem jakiej firmy on był i ile kosztował-pewnie nie jakiś najtańszy ale po podłączeniu go -a grał skali 2 chyba na 7 lub 10 nie pamiętam to była już naprawdę PETARDA! coś takiego w domu na 100% by mi wystarczyło

 

Podsumowując, żeby nie przedłużać najlepsze ogólne wrażenie zrobiły na mnie właśnie ae301 i to jest mój NUMBER 1:)

Później pójdziemy mimo wszystko po firmie której nie znałem- przyznaje się i drugie miejsce dostają radiance one 80.

Trzecie miejsce na pudle zdobywają Indiana line 260 x- jest duża szansa że mógłbym je pomylić z którymiś wyżej bo również grały bardzo przyzwoicie, nie mogę się do niczego przyczepić.może nawet exe-kwo:) 

Ostanie 4 miejsce zajmują chyba najładniejsze kolumny opal monitor pylon audio- ALE dźwięk mnie nie przekonał-a to chyba jest najważniejsze...wszystkiego mi w nich brakowało....   gdyby miały za zadanie stać i się na nie patrzeć to ok, jeśli słuchać to już nie

 

 

Ta przestrzenność, szeroka scena którą dało się wyczuć na ścieżce z gladiatora oraz fajna muzykalność której jak trzeba nie brakuje basu i który jest w zapasie-a jak nie to sobie go troszkę podbiję na amplitunerze lub kupując subwoofer przyszłościowo do zestawu to jest to czego będę szukał w kolumnach.

 

Kolumny muszą równie dobrze CICHO grać-wieczorami jak dzieci i sąsiedzi śpią,  tak jak przy głośnym słuchaniu w dzień jak będziemy szaleć!

Nie zwróciłem uwagi na wokale i nie poczułem tego jak JEST wokal lub jak go NIE MA...muszę na to jeszcze zwrócić uwagę następnym razem.

Na tym nie chciałbym skończyć...postaram się jeszcze coś poszukać i posłuchać...

 

 

JEŚLI KTOŚ Z WAS JEST UŻYTKOWNIKIEM KTÓREGOŚ Z WYŻEJ WYMIENIONYCH ZESTAWÓW - TO BARDZO PROSZĘ O SWÓJ KOMENTARZ- WŁASNE ODCZUCIA -TO MOŻE KOMUŚ OPRÓCZ MNIE TO SIĘ PRZYDA W WYBORZE NA PRZYSZŁOŚĆ

POZDRO

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, S4Home napisał:

Masz zamiar odsłuchać proponowane przezemnie?

No pewnie, tylko muszę je gdzieś w jednym miejscu zlokalizować żeby nie latać od jednego do drugiego... :) te Dali zensor 3 to nie powinno być problemu bo nawet w Saturnie je widziałem ostatnio jak oglądałem piekarniki :)

 Reszty nie znam i będę musiał je poszukać jak troszkę wolnego czasu znajdę... na razie ciśnienie zeszło z szybkich zakupów ale po swoim pierwszym odsłuchu wiem że to chyba podstawa! dla jednego rn602 zagra ładnie z kolunami X...a dla drugiego z kolumnami Y.

Zdecydowanie odsłuch potrzebny :) Njalepiej jakby zostało dwóch -trzech faworytów i można było odsłuchać ich w jednym miejscu na spokojnie bez stresu...

pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem oficjalnie ogłaszam, że w końcu Yamaha rn-602 kupiona :D ...jeszcze jej fizycznie nie mam u siebie w domu ale już jest pod czujnym okiem mojego Szwagra :)

Teraz już na spokojnie będę mógł zacząć przeglądać propozycje kolumn podstawkowych już na 100% pod kątem tego konkretnego amplitunera :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh w czwartek piszesz:

Dnia 16.11.2017 o 21:04, szczubik napisał:

na razie ciśnienie zeszło z szybkich zakupów ale po swoim pierwszym odsłuchu wiem że to chyba podstawa! dla jednego rn602 zagra ładnie z kolunami X...a dla drugiego z kolumnami Y.

A teraz kupiona? :)

Ciśnienie jednak nie zeszło.

Ale teraz masz łatwiej bo same.monitory możesz sprawdzać w domu. W swoich warunkach. 

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, S4Home napisał:

Heh w czwartek piszesz:

A teraz kupiona? :)

Ciśnienie jednak nie zeszło.

Ale teraz masz łatwiej bo same.monitory możesz sprawdzać w domu. W swoich warunkach. 

Piotrek

hoho...Panie...od czwartku to już sporo czasu minęło do poniedziałku nie przesadzajmy:) hehe :) no może coś w tym jest co  piszesz ale ten sprzęcik był mi po prostu pisany :) ...trafiła mi się nówka sztuka nawet karton nie był otwarty-więc grzechem było nie skorzystać . Gość wystawił ją w niedzielę i udało mi się dosłownie 10 min.później ją zarezerwować i kupić- jak to mówią do trzech razy sztuka:)...ponad 4 stówki taniej więc uważam że warto było bo na żaden Black Friday czy nawet Black Weekend takiej promocji bym nigdzie nie dostał...(no chyba żebym kupował do niej kolumny za 10tysi to może wtedy ale o takiej sytuacji nie mówimy :) )  Powiedziałbym, że był to zakup przemyślany i tym razem w pełni kontrolowany hehe- jak to mówią do trzech razy sztuka...lub kto szuka ten znajdzie :)...wczoraj przedłużaliśmy gwarancję o kolejne 12 mcy i mam również kod do Tidala więc full opcja :) jedynie mam mały niedosyt bo yamaha jest w kolorze czarnym, a miałem upatrzoną srebrną...no ale ...mam nadzieję że da rade przeżyć..:) 

Wszystko fajnie to co Piotrze piszesz, ale u mnie zrobił się mały problem teraz z tymi domowymi odsłuchami , a mianowicie taki, że wydałem większą część gotówki na yamaszkę,

a z tego co wiem, co gdzieś tu wyczytałem, to wypożyczenie czy to kolumn czy to np.amplitunera wiąże się z pozostawieniem kaucji wynoszącej ( 100%) pożyczanego sprzętu- zgadza się????

Czy jest to np. jakaś część nowego sprzętu biorąc pod uwagę że wypożyczamy już używany sprzęt?- jak to jest??

Oświeć lub oświećcie mnie?

Mam jeszcze teraz ważne pytanie- czy:

- lepiej zainwestować do 2000 zł na nowe kolumny na jakieś ratki żeby to rozłożyć...???

czy

- jednak kupić np. za tysiączka używane kolumny???

Nie mam potrzeby wydawać więcej na kolumny...za jakiś czas mogę je wymienić, odsprzedać dołożyć i kupić inne... więc wszystkie opcje biorę pod uwagę...

Dla mnie w sumie już bez znaczenia...mogę kupić nowe- wtedy na pewno na 100% dłużej u mnie postoją bo będzie mi ich szkoda sprzedać za pół ceny

ale mogą być i używane....najważniejsze żeby grały możliwie jak najlepiej się da :) 

Co Wy na to :) ?

pozdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wplacasz mniej nawet z samej racji że kupujesz za mniej jako forumowicz.

Wśród monitorów dużo ciężej o dobre używki. Po prostu sprzedaje się tego mniej. Zwróć uwagę po serwisach że raczej są to stare klocki. Co nie zmienia faktu że dobre :) jeśli trafisz.

Za nowe za 2k kupisz na prawdę sensowne.

 

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Hej Piotrek,

pisałem do Ciebie na priv wiadomość...nie wiem czy Ci doszła...ale korzystając z chwili wolnego czasu przed świętami, pomyślałem sobie że chętnie bym Cię odwiedził w salonie na odsłuchu. Jeśli pracujecie to ja chętnie. Szukam dalej jakiś sensownych kolumn podstawkowych do swojej 602-ki.

Dzięki pozdr

/Marcin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzzstając z  wolnego czasu przed świętami, poza odwiedzeniem S4home , pojechałbym do Myślenic z Yamahą . 

http://allegro.pl/kolumny-podstawkowe-focal-chorus-806v-myslenice-i7200499987.html

http://allegro.pl/kolumny-podstawkowe-dali-zensor-3-nowki-myslenice-i7241019764.html

http://allegro.pl/kolumny-podstawkowe-quad-77-11l-komis-myslenice-i7135893242.html

 

Albo nie jeżdżąc za dużo , 

http://allegro.pl/infinity-rs-4001-i7150117781.html 

Ale w tym wypadku wziąłbym gotówkę ze soba :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki mkk za info,

Myślenice też miałem na oku (dużo bliżej), ale w pierwszej kolejności chciałbym odwiedzić s4home i u nich zasięgnąć jeszcze wiedzy. Mam wrażenie, że tam "poznam swój dźwięk" i będę wiedział czego tak naprawdę szukam. Jak po odsłuchach i rozmowach z Piotrkiem dojdę do wniosku, że jednak lepszym i tańszym rozwiązaniem będą dla mnie kolumny używane, to wtedy jak najbardziej odwiedzę Myślenice ale będę już wiedział po co konkretnie jadę. W Myślenicach obawiam się trochę kupna kolumn pochopnie, pod wpływem sprzedawcy, na szybko, bez wnikliwej analizy i spokojnego posłuchania- a jak wiadomo- co nagle to po diable :)

Na razie więc czekam na info od S4home i od nich chciałbym zacząć poszukiwania.

 

dzięki pozdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dlatego z Krk , żeby podjechac , obejrzeć i posłuchać . To podstawa przy używkach  . A Nomosa nie znam . Natomiast Pumpurka poznałem , i wiem jak się u niego kupuje :D Tzn "tu są kolumny , tu CD , masz swoje płyty i się pobaw. Daj znać jak skończysz słuchać " :D Zero presji 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Fafniak napisał:

Te Infinity sa od Nomos. Znam zbyt wielu ludzi którzy raczej narzekają na kontakt z ta firmą... Byłbym ostrożny.

Ok, dzięki za radę...jak będę kupował to muszę mieć przekonanie...

 

3 minuty temu, mkk napisał:

No dlatego z Krk , żeby podjechac , obejrzeć i posłuchać . To podstawa przy używkach  . A Nomosa nie znam . Natomiast Pumpurka poznałem , i wiem jak się u niego kupuje :D Tzn "tu są kolumny , tu CD , masz swoje płyty i się pobaw. Daj znać jak skończysz słuchać " :D Zero presji 

To dobrze wiedzieć :) ...tak składa, że czwartek mam luźniejszy i jak się uda to podjadę do Oświęcimia, a jak nie to postaram się wtedy odwiedzić Myślenice :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzięki za odzew, to ja chętnie bym zarezerwował najbliższy czwartek na spotkanie w salonie. Sprawdź proszę wiadomość priv bo pisałem jakoś wcześniej,a miałem tam kilka pytań,a tu nie chcę sie juz powtarzać?  Bardzo proszę o dodatkowe szczegóły spotkania.dzieki pozdr

/Marcin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...