Skocz do zawartości

Wieża w rozmiarze MIDI


agaj666

Recommended Posts

Jako posiadacz takiej midi wieży: Audiolab Q-DAC, M-PWR, M-DAC, M-NET mogę ją z czystym sumieniem polecić. Niestety tunera nie ma w komplecie: to czysto cyfrowy zestaw. Końcówka, preamp z DACem, CD i odtwarzacz sieciowy. Można kupić klocki pojedyncze, ale tylko w zakresie wyżej podanym.

Edit: zamiast Q-DACa można kupić lepszego i droższego M-DACa.

Edytowano przez Don55
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam pilot uniwersalny Oskar lub Markus 8w1, będzie to dużo mniej niż za Logitecha. Używam - dobry polski produkt. Cena nowego około 70-80 z wysyłką, czasem można trafić okazję za pół ceny - nowy. :) Ja  kupiłem za 40 zł :D, pilot nie używany w oryginalnym pudełku, tyle że bez gwarancji - likwidacja sklepu. Sprzedaż po zamknięciu działalności.

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedł h500i. Ładniutki, stan idealny. Mogę wywalić preampa od drapaka, daje radę i bez niego :) h500i
Jest jednak małe ale. Nie gra tak czysto jak h300, jest więcej średnicy, a mało wysokich za to nieco przybyło dołu ale tylko nieco. Kwestia przyzwyczajenia. W sobotę zobaczę jak gra z Grundigami.
Stoczyłem małą walkę z kablotechniką, bo mimo tego, że CD grał i był podłączony w odpowiednie wejścia to z uporem maniaka przerzucało go na źródło MD/tape. Wtedy widać było że CD gra ale jak przełączyłem pokrętłem na CD to ... zapadała cisza :(
Doszedłem do wniosku, że to wina kabli od sterowania pilotem z wieży h300. Odłączyłem zupełnie te kable i jest ok ale w pilocie od h300 działa tylko Vol :(
No i tradycyjnie już pokrętło Vol ma zakres użyteczny ok 4-5 mm, potem jest b. głośno. To samo było w h300. Start od nieskończoności,a hałas zaczyna się od ... -60 dB :(
To chyba cecha wrodzona tego sprzętu, a liczyłem na normalność... 
Siedzę b. blisko kolumn więc nie mogę poszaleć. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawiam. Długo szukałem h500.  Namierzyłem elektronaprawiacza blisko mnie i napisał tak: efekt, jakby potencjometr głośności zmienił charakterystykę z logarytmicznej na wykładniczą.

Ponieważ nic z tego nie zrozumiałem więc uznałem, że się zna i z tym powalczy :-D 

Tak na serio to AV Service z Piastowa się tym za kilka dni zajmie i mam nadzieję, ze będzie ok. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
Dnia 26.10.2017 o 19:34, agaj666 napisał:

Doszedł h500i. Ładniutki, stan idealny. Mogę wywalić preampa od drapaka, daje radę i bez niego :) h500i
Jest jednak małe ale. Nie gra tak czysto jak h300, jest więcej średnicy, a mało wysokich za to nieco przybyło dołu ale tylko nieco. Kwestia przyzwyczajenia. W sobotę zobaczę jak gra z Grundigami.
Stoczyłem małą walkę z kablotechniką, bo mimo tego, że CD grał i był podłączony w odpowiednie wejścia to z uporem maniaka przerzucało go na źródło MD/tape. Wtedy widać było że CD gra ale jak przełączyłem pokrętłem na CD to ... zapadała cisza :(
Doszedłem do wniosku, że to wina kabli od sterowania pilotem z wieży h300. Odłączyłem zupełnie te kable i jest ok ale w pilocie od h300 działa tylko Vol :(
No i tradycyjnie już pokrętło Vol ma zakres użyteczny ok 4-5 mm, potem jest b. głośno. To samo było w h300. Start od nieskończoności,a hałas zaczyna się od ... -60 dB :(
To chyba cecha wrodzona tego sprzętu, a liczyłem na normalność... 
Siedzę b. blisko kolumn więc nie mogę poszaleć. 

Cześć a możesz porównać h300 do h500 warto dopłacać do 500 jest duża różnica na plus czy sprawa dyskusyjna 500 ma lepsze komponenty nie wiem tylko czy przekłada sie to na lepszy dźwięk ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...