Skocz do zawartości

Pierwszy zestaw stereo - 2 tysiące zł.


Rudzik

Recommended Posts

Witam wszystkich Forumowiczów .
Chciałbym złożyć zestaw przeznaczony głównie do słuchania muzyki i jako dodatek do TV/konsoli itp.

1) Kwotę jaką chciałbym przeznaczyć to około 2000zł;

2) Sprzęt może być używany;

3) Chciałbym zestaw Stereo. Nie interesują mnie efekty kina domowego.

4) Nie posiadam żadnego sprzętu towarzyszącego. Także szukam całego zestawu.

5) Obecnie mam mały pokoik, około 10m kw. Prawdopodobnie będę przenosił cały zestaw do większego pomieszczenia (około 30m kw.) za około 6 miesięcy.

6) Ogólnie słucham każdy rodzaj muzyki. Głównie chodzi mi o efekt takiego przyjemnego grania, nie za głośno, taki "soczysty" dźwięk(nie wiem czy to dobre określenie), ale żeby można było też odsłuchać fajnie mocniejszego brzmienia rockowego trochę głośniej. 

7) Może być to wersja do rozbudowy z racji na to, że nie jestem takim znawcą tematu i stopniowo mogę rozbudowywać się ze sprzętem.

Poniżej wrzucam kilka zdjęć projektu mojego pokoju, rzeczywistość troszkę odbiega, ale umeblowanie jest takie same.

Proszę o pomoc bo nie znam się na tym, a co sam "złożyłem" to wyszukałem w necie kolejny artykuł gdzie nie jest polecany, np. wzmacniacz, który wybrałem.

59eb82e71aa05_Pawe_Rudziski3_5.thumb.jpg.e8bb65c7f164a09b37058f2674fa35f2.jpg59eb82e7d50cf_Pawe_Rudziski3_8.thumb.jpg.350b71e24b8d7a0fa73fc5f4bfdb4e8f.jpg

 59eb82e624c27_Pawe_Rudziski3_13.thumb.jpg.6e6f8bf811aed2125eef13bfcf28a7b7.jpg 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślałem ze to ja mam problem przy kominku... ale tutaj to chyba nie ma co doradzić ;) może jakieś półki i na nich małe monitory... wiem, ze cena nie ta, ale Kef ma fajny bezprzewodowy zestaw LS50 Wireless. Nie są duże, wtedy nie musiałbyś nic już pod telewizor dawać. Może Ci się uda gdzieś używane trafić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi.

Dnia 23.10.2017 o 11:16, S4Home napisał:

Rozumiem że to jest pomieszczenie obecne? Nie to 30 m za pół roku? 

Może lepiej się wstrzymaj albo szukaj już pod tamto pomieszczenie. Nowe. 

Tak, to jest pomieszczenie obecne, raczej na przechowanie tego zestawu. Też myślałem żeby od razu celować w zestaw do tego większego pomieszczenia, tutaj natomiast by tylko przeczekał chwilę. Zanim zrobię zakup to też pewnie trochę czasu minie więc będzie krócej niż planowany termin przeprowadzenia się. Pomieszczenie w przyszłości ma mieć 30m (6x5). Na jednej ścianie kilka mebli, tv. Po drugiej stronie łóżko, stolik, może jakiś fotel, na bocznej ścianie biurko z pc. Niestety nie mam jeszcze projektu do tego pomieszczenia.

Taki na szybko w paint rzut tego pokoju:

59ef833061030_pokj.jpg.c3c8565239eaf2dbc08bff5154c20d52.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma to być zakup przyszłościowy i bardzo będziesz się upierał, żeby kupić już to duże podłogówki i mocny piec do tego. Ale w obecnej konfiguracji to nie zagra tak jak w pomieszczeniu docelowym. W tym co masz kolumny będą się dusić i nie rozwiną skrzydeł. A dźwięk, cóż jakiś będzie...

W każdym razie odradzam na już zakupy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...