Skocz do zawartości

Sprzęt do sali ok. 100mkw


Maciej Prokopowicz

Recommended Posts

Witam wszystkich,

Trafiłem na to forum z pewnym problemem i wydaję mi się, że to idealne miejsce bym nieco dowiedział się i rozwiał trapiące mnie sprawy. Mianowicie poszukuje sprzętu do sali ok 100 metrów kwadratowych. Mój teściu postawił sobie salę na różnego rodzaju imprezy (komunie,stypy,urodziny etc.) w niedużej wsi, w której organizuje różne przyjęcia dla max. 60 osób, głównie znajomych. Wszyscy gustują w muzyce disco-polo :7_sweat_smile: i nie są audiofilami. Do tej pory miał podłączone dwie stare kolumny (robione przez kogoś x lat temu) do amplitunera KD, który też ma swoje lata. Problemem są już oba sprzęty, muzyka gra stosunkowo cicho, płaski dźwięki z puszki oraz trzaski wydobywające się z kolumn. Mimo to ludzie bawią się przyjemnie ;) co doprowadziło mnie do przemyśleń, że sprzęt który potrzebuje nie musi być z górnej półki za x tysięcy, ważne by grał stosunkowo głośno i czysto. Zależy mi na jakiś zestawie dwie kolumny + wzmacniacz jako komplet bądź osobno. Koszt do 2 tysięcy zł. Proszę o pomoc i  z góry dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część

Magnat soundforce największe na jakie was stać oraz bardzo wydajny mocny wzmacniacz. Coś pokroju Denon pma1060, Harman 680 czy Yamaha ax900.

Jeśli nie macie też dobrego źródła to polecam albo dac do kompa albo prostu CD za 200 zł. Trzaski to wynik złego źródła. Soundforce nagłośni takie pomieszczenie. 

Pozdrawiam

Piotrek

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...