Skocz do zawartości

Poprawa jakości audio w pomieszczeniu - wybór sprzętu


mi2468

Recommended Posts

Witam :)

Chciałbym polepszyć jakość dźwięku w pomieszczeniu widocznym na "planie". Telewizor sony 55 cali nie gra najlepiej, dlatego chciałbym zakupić kino domowe (na obrazku na niebiesko) lub soundbara (na czerwono). Pokój ma około 30m2. Nie jestem audiofilem. Chodzi tylko i wyłącznie o to, żeby sprzęt ten grał lepiej niż telewizor, na przyzwoitym, zadowalającym poziomie. Kwota to max 1500zł. I musi się w tym znaleźć kino + odtwarzacz blue ray lub soundbar + odtwarzacz blue ray. Czy kupno kina domowego 5.1 ma w ogóle sens przy takim ustawieniu mebli? Pozdrawiam

kgkkg.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj, kolego, cała masa podobnych tematów, w tym budżecie - gdybyś z nimi się zapoznał, wiedziałbyś przynajmniej, że w tych pieniądzach oczekujesz raczej "cudu", niż pomocy w doborze KD, tym bardziej, że w tym ma znaleźć się jeszcze odtwarzacz bluray. Zapoznaj się z nimi, będziesz miał jakiś wstępny pogląd na sprawę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo wiem, jak ci ma grać TV lepiej, skoro jego głośniki grają ci w jedno ucho, lub w dwa, ale dostaniesz lewoskrętu kręgosłupa siedząc na kanapie :)

soundbar, nawet słabszy- zagra dużo lepiej niż TV - natomiast jak dobrze - zależy od kwoty którą dysponujesz

ale osobiście proponuje ci jakiś uzywany amplituner, z dwoma głosnikami -  będziesz miał możliwośc posłuchania muzyki , która zagra dużo lepiej niż na soundzie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...