Skocz do zawartości

Ogień i woda czyli KD i przyzwoite stereo


Sulej

Recommended Posts

Jestem w posiadaniu zestawu Klipsch Synergy, z tym, że F10, C10, B20 + 450SW i przyznam szczerze, że przez wiele lat cieszy moje ucho i w sumie złego słowa nie mogę powiedzieć. W ostatnim czasie jedynie "dotarło" do mnie, że jednak sam central jest delikatnie "cherlawy" i poszła wymiana na 450C - co też utworzyło efekt domina i w ślad za tym ruchem już myślę nad wymianą całej reszty zestawu na serię Reference Premiere. Z perspektywy czasu stwierdzam, że to był bardzo udany zakup i nie żałuję ani jednej wydanej złotówki ;)

Z resztą jak to z Klipschem bywa, charakteryzują się wysoką skutecznością, więc niejako wpisują się w Twoje obawy, z odpowiednim zasileniem zestawu swoim Denonem.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupując swój zestaw, na tamten czas nie porównywałem ich brzmieniowo między sobą. Seria F10/F20/F30 była bezpośrednim następcą F1/F2/F3.

Patrząc na suche parametry na papierze, F1 od F10 nie różni się praktycznie niczym - jedyne, co rzuciło mi się w oczy, to zastosowanie materiału z jakiego wykonano głośnik wysokotonowy, więc nie wykluczone, że było to tylko kosmetyczne "odświeżenie" oferty produktów przez Klipsch'a.

Ale może ktoś posiada większą wiedzę w tym względzie 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...