Skocz do zawartości

Pilnie potrzebuje wzmacniacz i jakieś kolumny


Marcin Tomczyk

Recommended Posts

Witam  mam sprawę  otoz zamierzam kupić  głosniki 
Od zawsze lubiałem dzwięki  , basy Altonów , Altusów itd  
 I tak pomyślałem ze spowrotem  wróce do polskich korzeni i zamierzam kupić  Altusy 300  za 980 zł 
Polecicie mi jakiś wzmak zeby je ogarnął ?  
Zeby był tani :(  Bo juz  wiecej hajsu nie ogarne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy chcesz słuchać muzyki, czy tylko nagłaśniać coś...bo to jest różnica.  Może napisz pytanie jak należy je napisać aby ktoś mądrze doradził :

  Altusy- Tonsile  to baaardzo przeciętne kolumny, chyba trzeba mieć pecha by kupić gorzej;) Dlaczego 300ki masz saaalon ?  Jak byś miał więcej kasy to jest sporo krajowych firm z lepszymi korzeniami, które naprawdę pięknie grają, albo przynajmniej bardzo dobrze dla słuchacza ( każdy ma inny gust)

Edytowano przez jacek75
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie nie miałem okazji .  
Moze macie racje  . 
No to polecicie jakiś zestawik do 1000 zł . + wzmak do 200  

Jak patrze to te Mission M35i  chodząpo 2.1k  na allegro 
A ja mam tylko  1 ;(     

A co powiecie  o czymś  takim -> Edifier s730  ?  Akurat one są drogie Ale do 1000 zł znajde  biedniejszą wersje 

czy lepiej inwestować w kolumny + wzmak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha no tak. Jak się myślało o altusy to i o technicsie :)

Typowe myślenie lat 90tych :)

Spoko, śmieje się z sytuacji nie z ciebie. Absolutnie!:)

Dawniej tak było. Sprowadzany sprzęt z Jugosławii. :)

Słuchaj no może być i Technics, ja nie czuje się najlepszy w tym brandzie, więc musiał by ci ktoś inny doradzić w tej marce. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przefiltruj sobie aledrogo w temacie -wzmacniacze stereo- po cenie od  300 do 450zł , a potem zobacz,  czy nie ma czegoś ciekawego w pobliżu miejsca zamieszkania. Czasem się zdarza, że jak odbierasz samemu to sprzedawca coś Ci opuści z ceny, dwa sprawdzasz, czy działa i nie charczy, oraz oszczędzasz na wysyłce co w tym budżecie ma znaczenie.

Planowanie Technicsów i Altusów z myślą o np. basie to trochę mission impossible.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za okolo300 pln mozesz miec jakiegos Harmana z  seri PM, niezle wzmacniacze ze zlotej epoki HK, maja tez swoje wady oczywiscie:)

ale jak zrobisz im dobry serwis to beda graly przez lata.....

 

Tak jak chlopaki wczesniej napisali, popatrz na allegro i daj znac co cie zainteresowalo w tym przedziale cenowym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...